خرید انواع دوربین مدار بسته دست دو و نو در دیوار تهران دیوار

در چنین شرایطی از دستگاه های دی وی آر ( ذخیره ساز ) استفاده می شود که وظیفه دارند داده های دریافتی با عملیات ویژه به نمایش بگذارند و آن ها را ذخیره سازی نمایند. استاندارد تصاویر آن ها در دستگاه ذخیره ساز، به صورت PAL و NTSC می باشند در هنگام تنظیم می بایست به این موضوع دقت داشت. در بخش مذکور و در زیر شاخه انواع دوربین مداربسته، تمامی مدل های دوربین های مدار بسته به صورت دسته بندی مجزا آورده شده است. دوربین مدار بسته روز شامل دوربین هایی می شود که امکان ضبط تصویر در تاریکی راه به همراه ندارند، به همین دلیل هم قیمت ارزان و فروش محدودتری نسبت به دوربین های دید در شب دارند.

ضمنا، قابلیت مخفی کردن دوربین های مینیاتوری از معرض دید افراد وجود دارد. علاوه بر این، دوربین های مخفی با نام دوربین مدار بسته Pinhole نیز معروف هستند. برای رویدادهای ناگوار، فیلم‌های دوربین مداربسته نقش کلیدی در جمع‌آوری و گردآوری داده‌ها، برای بررسی اینکه چه کسی چیزی در خانه یا محل کار شما نفوذ کرده یا دزدیده است، نقش ایفا می‌کند. اگرچه این یک عامل بازدارنده جدی برای سرقت نیست، اما برای کمک و شناسایی مجرمانی که فعالیت‌های غیرقانونی خود را در خانه یا محل کسب‌وکار شما انجام می‌دهند، بیش از اندازه کافی است. اگر نمای تمیز در زمینه کاری شما مهم است، دوربین‌های مداربسته بی‌سیم یک گزینه امنیتی عالی هستند. دوربین های مداربسته AHD با چیپ تصویر Aptina برای کسانی مناسب می باشند که به دنبال یک دوربین متوسط از این نوع با عمر متوسط هستند.

دوربین های مدار بسته مادون قرمز

دستگاه DVR یا Digital Video Recorder همان ضبط کننده ویدئو دیجیتالی دستگاهی برای ضبط و کنترل تصاویر دوربین های مداربسته است که قابلیت کنترل و ارتباط دیجیتال بین شبکه را دارد. به زبان دیگر می توان گفت این دستگاه نقش سرور دوربین های مداربسته را بازی می کند. دوربین مداربسته وای فای قابلیت اتصال به اینترنت wifi را دارد و از طریق اینترنت وای فای و یک نرم افزار وخصوص که روی موبایل هم نصب می شود، تصویر محیط را برای شما روی ارسال می کند. توجه کنید که هنگام قطع برق و اینترنت وای فای به هر دلیلی، نظارت محیط مورد نظر مختل خواهد شد. هر کدام از این دوبین ها می تواند هم در محیط خارجی و هم داخلی نصب شوند اما دوربین دام به علت دارا بودن ویژگی ها خاصی که دارند گزینه ی مناسب تری برای محیط های داخلی و فضا های بسته می باشد. این در حالیست که نصب دوربین های مداربسته بولت عمدتا در فضای های باز صورت می گیرد.

دوربین مداربسته HD CVI دام داهوا مدل DH-HAC-HDW1500EMP-A

دارا بودن امکان چرخش ۳۶۰ درجه که می تواند تعداد دوربین ها برای نصب در هر مکانی را کاهش دهد. محل استفاده از این دوربین ها معمولا محیط های داخلی می باشد و با یک پایه ساده نصب و راه اندازی می اریا سی سی تی وی شوند. دوربین های دام به صورت معمول برای فضای داخلی یا مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. شکل محفظه به صورت استوانه های گلوله ای شکل و ضد ضربه، ضد خرابکاری و دوربین های مدرابسته ضد سرقت هستند.

  • در آخر، عامل تصمیم گیری بر اساس نیاز های امنیتی خاص ملک شما خواهد بود.
  • بدنه این دوربین ها از فلز یا پلاستیک ساخته می شود که طبیعتا نوع فلزی آن مقاومت بیشتری دارد و ممکن است برای فضاهای بیرونی و خارج از محل استفاده شود.
  • علت نام گذاری این دوربین فیش آی در این دوربین ها، از بهترین کیفیت تصویرهای متفاوتی هستند.
  • جایی که سیستم را نصب کرده و آنچه که می‌خواهید نظارت کنید، نقش مهمی در تعیین نوع دوربین دارند.
  • برای این که بتوانید یک سیستم مداربسته ای که متناسب با کارایی و بودجه ی شما باشد، باید اطلاعات اولیه را که مهم ترین دلیل برای خرید دوربین های مداربسته می باشد را کسب کنید.

در فرایند انتخاب محصول و خدمات مورد نیاز انسان همیشه چندین عامل مهم وجود دارند که تعیین کننده و تاثیر گذار بر تصمیم نهایی هستند. نرخ، کیفیت، سرعت در ارائه خدمات و برخورد و پاسخگویی مناسب و… مسلما از مهمترین عوامل برای تصمیم گیری و اقدام به تهیه برای مشتریان است. واژه دوربین مداربسته برگردان فارسی Closet circuit television می باشد.

فروش رک مناسب دوربین مدار بسته