جارو شارژی مورد علاقه من 100 دلار با این معامله روز یادبود است

جارو شارژی مورد علاقه من 100 دلار با این معامله روز یادبود است

dyson v15

جاروبرقی Dyson V15 Detect بدون سیم است و از نور خاصی برای آشکار کردن گرد و غبار و مواد حساسیت زا استفاده می کند.

آمازون/ZDNET

اگر به دنبال خرید یک جارو شارژی بوده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای این کار است: عالی Dyson V15 Detect Cordless Vacuum – لیزری که می‌تواند آلرژن‌های میکروسکوپی را آشکار کند و تعداد ذرات را اندازه‌گیری کند – در حال حاضر 100 دلار در آمازون برای روز یادبود تخفیف دارد. (با همین قیمت می توانید آن را پیدا کنید در والمارت، هم.)

من بیش از یک سال پیش یک جاروبرقی Dyson V15 Detect خریدم و یکی از خریدهای مورد علاقه من در خانه بود — عمر باتری بالایی دارد و من دوست دارم بتوانم همه چیزهای ناخالصی را که می گیرد ببینم. و با یک کودک نوپا که مستعد پرتاب غذا است و گربه ای که دائماً در خانه می ریزد، بیرون کشیدن یک لحظه از کمد و عدم نگرانی در مورد وصل کردن آن، نجات بخش است.

خالی کردن Dyson نیز بسیار آسان است، بدون اینکه به خودتان آسیبی وارد شود. من از آن روی فرش، چوب سخت و کف کاشی استفاده می کنم و عالی عمل می کند.

همچنین می‌توانید سایر بهترین معاملات روز یادبود را که تاکنون پیدا کرده‌ایم، بررسی کنید.منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/my-favorite-dyson-cordless-vacuum-is-100-off-with-this-memorial-day-deal/#ftag=RSSbaffb68