تلویزیون هنری The Frame سامسونگ 1000 دلار برای جمعه سیاه تخفیف دارد

تلویزیون فریم دارای صفحه نمایش 55 اینچی کوانتومی HDR است که برای عمق بخشیدن به رنگ مشکی برای رنگ و کنتراست بهتر طراحی شده است. به علاوه، تلویزیون می‌تواند به نرخ تازه‌سازی تا ۱۲۰ هرتز برسد و برای کنترل صدای هندزفری با Google Assistant و Amazon Alexa سازگار است. البته، ویژگی برجسته واقعی دستگاه حالت هنری برای نمایش تصاویر است، چه آثار هنری کلاسیک یا عکس های خود را انتخاب کنید.

می‌توانید تلویزیون فریم را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود راه‌اندازی کنید تا دسترسی محتاطانه به تلویزیون از نظر بصری زمانی که شما می‌خواهید ناپدید شود. به علاوه، می‌توانید از میان طیفی از حاشیه‌ها و نوارهای صوتی اختیاری برای تجربه‌ای قابل تنظیم انتخاب کنید.

اگر بیشتر علاقه دارید تلویزیون قاب سامسونگ این در آمازون با قیمت 997 دلار در دسترس است و 500 دلار از قیمت اصلی شما صرفه جویی می کند.

تلویزیون‌ها اغلب در اتاق نشیمن ما نقشی اساسی دارند، اما بهترین دکوراسیون نبوده‌اند – تا به حال. تلویزیون 55 اینچی The Frame سامسونگ نه تنها به شما امکان پخش فیلم، بازی‌های فوتبال و نمایش‌ها را می‌دهد، بلکه آثار هنری را نیز نمایش می‌دهد. و خبر خوب: در حال حاضر، تلویزیون Frame تا 1000 دلار تخفیف دارد اگر تلویزیون بزرگتر را تهیه کنید. مجموعه های 75 و 85 اینچی در سامسونگ.

همچنین: بهترین تلویزیون های سامسونگ در مقایسه

در بررسی ZDNET از تلویزیون فریم، کارشناسان ما به پوشش ضد انعکاس و روکش مات نمایشگر اشاره می کنند. پوشش مات بافت نمایشگر را در به روز رسانی تغییر داده است که مهمتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. قاب اکنون می تواند نور را پخش کند و اطمینان حاصل کند که آثار هنری به جای تصاویری ساده از آنها، مانند نقاشی های واقعی به نظر می رسند.

اگر علاقه مند هستید تلویزیون قاب سامسونگ، امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید تا 500 دلار در مدل 55 اینچی در آمازون یا تا 1000 دلار در آمازون صرفه جویی کنید. نسخه های 75 و 85 اینچی در سامسونگ. اما عجله کنید چون نمی دانیم این تخفیفات تا کی ادامه خواهد داشت.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/black-friday-tv-deal-samsung-the-frame-sale/#ftag=RSSbaffb68قاب سری 55 اینچی QLED 4K LS03B سامسونگ

آمازون

همچنین: بهترین تلویزیون های حال حاضر (و تفاوت بین OLED و QLED)