به‌روزرسانی ساعت نوامبر گارمین تعداد زیادی ویژگی را اضافه می‌کند: در اینجا مواردی که گنجانده شده است


ساعت هوشمند Garmin Enduro 2

Enduro 2، ساعت نهایی گارمین برای ورزشکاران استقامتی

متیو میلر/ZDNet

2022 ممکن است به عنوان بهترین سال تاریخ لقب بگیرد ساعت های ورزشی گارمین جی پی اس با انبوهی از گزینه‌های سخت‌افزاری فوق‌العاده در طیف گسترده‌ای از قیمت‌ها، نرم‌افزار بهبودیافته ساعت و گوشی‌های هوشمند، و انتشار ویژگی‌های فصلی که خریداران را از پشتیبانی فعال اطمینان می‌دهد. گارمین به تازگی عرضه نرم افزار نوامبر 2022 را اعلام کرده است که برای چندین ساعت کاربرد دارد و ویژگی های آن فوق العاده است.

به روز رسانی ویژگی های نوامبر در حال پخش شدن است Venu 2، بیا میدان 2، سری Forerunner 255، Forerunner 945 LTE، سری Forerunner 955، Fenix ​​6/MARQ، Fenix ​​7/Epix (Gen 2)MARQ (Gen 2), اندورو 2، و تاکتیکس 7. اوایل امسال، Garmin Forerunner 955 Solar را که با برخی از این ویژگی‌ها در این به‌روزرسانی راه‌اندازی شد، آزمایش کردم، اما حتی آن دستگاه نیز برخی از ویژگی‌های جدید را دریافت می‌کند. Garmin Enduro 2 همیشه روی یکی از مچ های من زندگی می کند در حالی که من انواع ساعت های هوشمند دیگر و ساعت های ورزشی GPS را روی مچ دیگر آزمایش می کنم.

نقد و بررسی: Enduro 2 گارمین ساعت فوق العاده اسپرتی است که می توان آن را شکست داد

ساعت های Venu 2 و Venu Sq 2 با این به روز رسانی فقط از دیسک گلف پشتیبانی می کنند. همچنین محدودیت هایی برای دریافت سری Forerunner 255 و Fenix ​​6/MARQ وجود دارد. بقیه ساعت ها این ویژگی های جدید را دریافت خواهند کرد، مگر اینکه ساعت قبلاً با این ویژگی راه اندازی شده باشد (مانند گزارش صبح در Forerunner 955). ویژگی های جدید عبارتند از:

  • قدرت دویدن مبتنی بر مچ دست: Polar اولین باری بود که با قدرت دویدن مبتنی بر مچ دست عرضه شد، سپس شاهد ظاهر شدن همین ویژگی در ساعت‌های COROS و اپل بودیم. گارمین به یک لوازم جانبی خارجی نیاز داشت، اما با این به روز رسانی هیچ چیز اضافی برای دیدن عناصر مختلف مورد نیاز نیست قدرت در حال اجرا. این یک معیار مفید برای افرادی است که روی تپه های زیادی می دوند و معیار ترجیحی من برای تمرین است.
  • گزارش صبحگاهی: هنگامی که برای اولین بار صبح از خواب بیدار می شوید و به ساعت گارمین خود نگاه می کنید، اکنون می توانید خواب، ریکاوری، چشم انداز تمرین، وضعیت HRV، آمادگی تمرین و آب و هوای روز را مشاهده کنید. می‌توانید داده‌هایی را که در گزارش می‌بینید نیز سفارشی کنید و به نظر من اول صبح بسیار مفید است.
  • سرعت تنظیم شده: اگر طرفدار قدرت دویدن نیستید و تمرین با سرعت را ترجیح می دهید، معیارهای سرعت تنظیم شده با درجه برای بررسی سرعت در زمین های ناهموار مفید هستند.
  • راهنمای نقشه NextFork: من این عملکرد هدایت مسیر را در یک رویداد Camp Garmin امتحان کردم و به شما کمک می‌کند بفهمید که در هنگام تقاطع یا تقسیم مسیرها کدام مسیر صحیح است. این برای اطلاع دادن به شما در صورت پیاده شدن از مسیر مورد نظر مفید است و سپس به شما کمک می کند تا به مسیر انتخابی خود برگردید.
  • اسنوبورد بک کانتری: درست به موقع برای فصل ورزش های زمستانی، شاهد یک فعالیت اضافی برای کسانی هستیم که از مواد سفید سرد لذت می برند. فعالیت های متعددی در رابطه با برف روی ساعت های گارمین وجود دارد و حتی می توانید مشاهده کنید نقشه های Skiview، پس برو بیرون و ایمن بمان.
  • دیسک گلف: از آنجایی که چهار درس داشتم، به طور قابل توجهی بازی گلف خود را بهبود می‌بخشم، اما در پرتاب دیسک فریزبی وحشتناک هستم. برای کسانی که مهارت دارند، ساعت گارمین شما اکنون می تواند دور بازی گلف دیسکی شما را ردیابی کند. با برنامه UDisc در Connect IQ حتی می توانید مسافت تا سبد را بدست آورید.
  • جزر و مد نگاه می کند: حتی اگر دستگاه گارمین متمرکز بر دریایی ندارید، اکنون می توانید یک نگاه جزر و مد اضافه کنید و جزر و مد را برای منطقه محلی خود یا سایر مناطق تعیین شده ببینید. انتخاب نگاه به شما امکان می دهد جزر و مد بالا و پایین را در قالب گرافیکی برای چند روز آینده مشاهده کنید. من این را در Enduro 2 بارگذاری کرده ام زیرا به نجات دریایی و فعالیت های ماهیگیری کمک می کند.
  • استراحت خودکار برای Ultrarun: Enduro 2 با این ویژگی عرضه شد، اما اکنون با این آپدیت بر روی چندین ساعت دیگر نیز موجود است. ساعت شما به طور خودکار زمان سپری شده در ایستگاه امداد یا ایست بازرسی را ردیابی می کند، بنابراین لازم نیست نگران توقف و شروع مجدد فعالیت اولتراران خود باشید.

با این به روز رسانی، هر ویژگی جدیدی که در محصولات عرضه شده در سال 2022 دیده ایم، اکنون در جدیدترین و بهترین ساعت های گارمین وجود دارد. مطمئن نیستم که آپدیت سه ماهه بعدی چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد، اما منتظر چیزهای بیشتری از Garmin در سال 2023 هستم.

مرور: اپل واچ اولترا را در یک فیلم سخت قرار دادم: چگونه ماندگار شد

گارمین همچنین یک به روز رسانی نرم افزاری را برای آن منتشر کرد Edge Explore 2 و لبه 1040 رایانه‌های دوچرخه‌سواری که اشتراک‌گذاری رویداد زنده، پیام‌رسانی LiveTrack تماشاگر، و مربیگری تطبیقی ​​هدفمند را ارائه می‌کنند (فقط Edge 1040).


منبع: https://www.zdnet.com/article/garmins-november-watch-update-adds-a-ton-of-features-heres-whats-included/#ftag=RSSbaffb68