بهترین معاملات ربات جاروبرقی در اوایل جمعه سیاه 2022: تا 500 دلار در Roomba s9+ صرفه جویی کنید


این زمانی از سال است که بودجه‌های خانوار با برنامه‌ریزی برای جشن‌های تعطیلات و کادو دادن کم می‌شود. همچنین زمانی از سال است که معاملات واقعاً شروع به گرم شدن می کنند زیرا خرده فروشان برای دلارهای به دست آمده شما می جنگند.

همانطور که سعی می کنید در دریای تخفیف ها، فروش ها و تبلیغات رایگان بگذرید، می توانید با تمرکز بر روی آن اقلام بزرگ، بیشترین هزینه های خود را کاهش دهید. برخی از معاملات جاروبرقی ربات که ما پیدا کرده‌ایم صدها دلار کمتر از مبلغی است که معمولاً پرداخت می‌کنید. حتی می توانید 50 تا 100 دلار در برخی از مدل های مقرون به صرفه صرفه جویی کنید، که باعث می شود آن جاروبرقی ربات به اندازه بسیاری از جاروبرقی های استاندارد مقرون به صرفه باشد.

بیایید نگاهی به برخی از معاملات اولیه ربات جاروبرقی جمعه سیاه بیندازیم، و مطمئن شوید که در هفته های آینده با اضافه کردن معاملات بیشتر، دوباره بررسی کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین جاروبرقی های ربات

بهترین معاملات ربات جاروبرقی اوایل جمعه سیاه 2022

در زیر 10 بهترین معاملات خلاء ربات اولیه که می توانیم پیدا کنیم آورده شده است. در پایین صفحه، سایر معاملات جالب جاروبرقی ربات را خواهید دید که در آمازون، Best Buy، و Walmart مشاهده کردیم.

 • قیمت فعلی: 649 دلار
 • قیمت اصلی: 900 دلار

iRobot Roomba i3+ EVO یک مدل میان‌رده است که دارای قابلیت‌های نقشه برداری هوشمند و تخلیه خودکار است. به گفته سازنده، فیلتر آن ذرات کوچکی به اندازه 5 میکرون را جذب می کند و کیسه محصور شده تا 60 روز نیازی به تعویض ندارد. این باندل همچنین به همراه ماپ ربات Braava Jet m6 ارائه می شود. می‌توانید جاروبرقی ربات و ماپ ربات را از برنامه iRobot به جاروبرقی و سپس تمیز کردن را متصل کنید تا به کف‌هایتان درخشش بیشتری ببخشید.

 • قیمت فعلی: 349 دلار
 • قیمت اصلی: 600 دلار

سناریوی کابوس برای صاحبان حیوانات خانگی با جاروبرقی ربات یک “حادثه” حیوان خانگی است که توسط یک ربات خوب به هر گوشه و کنار خانه سرایت می کند. j7 Roomba با ضمانت iRobot’s POOP (وعده رسمی صاحب حیوان خانگی) ارائه می شود، و اگر j7 شما از آشفتگی حیوان خانگی شما جلوگیری نمی کند، می توانید آن را به صورت رایگان تعویض کنید (جاروبرقی نه حیوان خانگی). همچنین می‌توانید j7 را به الکسا پیوند دهید تا تمیز کردن نقطه‌ای را به صورت صوتی فعال کنید تا در صورت وقوع نشت‌ها مقابله کنید.

 • قیمت فعلی: 650 دلار
 • قیمت اصلی: 950 دلار

Ecovacs T10+ یک ترکیب جاروبرقی و جاروبرقی با سطل زباله خود تخلیه (برای جاروبرقی) و حداکثر سه ساعت زمان کار در هنگام جاروبرقی و پاک کردن است. دارای فناوری های داخلی اجتناب از موانع و ویژگی های نقشه برداری با تنظیمات قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد مرزها را تعیین کنید یا مناطق خاصی را تمیز کنید.

 • قیمت فعلی: 280 دلار
 • قیمت اصلی: 500 دلار

جاروبرقی ربات Shark EZ دارای یک ایستگاه بدون کیسه بدون کیسه است که نباید تا یک ماه خالی شود. برس های دو لبه برای تمیز کردن گوشه ها و کنار دیوارها به همراه یک برس چند سطحی وجود دارد. فیلتر با کارایی بالای آن می تواند از شوره حیوانات خانگی و سایر مواد حساسیت زا مراقبت کند.

 • قیمت فعلی: 1000 دلار
 • قیمت اصلی: 1550 دلار

Ecovacs Deebot X1 Omni یک ربات جاروبرقی و جاروبرقی ترکیبی است. دارای سطل زباله خود تخلیه و کیسه گرد و غبار 3 لیتری است که باید تا 60 روز دوام بیاورد. اما چیزی که این مدل را متمایز می‌کند، تمیز کردن خودکار هندزفری برای دستشویی است. به طور خودکار پارچه های پاک کن را شسته و خشک می کند و آب تمیز را دوباره پر می کند.

 • قیمت فعلی: 800 دلار
 • قیمت اصلی: 1000 تومان

iRobot Roomba s9+ به طور خودکار خود را تخلیه و شارژ می کند، همانطور که هر جاروبرقی رباتی باید انجام شود. همچنین دارای چندین پیشرفت قابل توجه نسبت به مدل های قبلی است، دارای یک حسگر سه بعدی و نرم افزار پیشرفته است که توانایی آن را برای حرکت در پیچ های دیواری و تمیز کردن گوشه های صعب العبور بهبود می بخشد. همچنین دارای دو برس لاستیکی برای تمیز کردن کامل تر است.

 • قیمت فعلی: 350 دلار
 • قیمت اصلی: 500 دلار

Neato D9 دارای زمان اجرا و ظرفیت تمیز کردن برای رسیدگی به مناطق با اندازه معقول است. باتری آن 200 دقیقه زمان اجرا دارد و با یک بار شارژ می تواند تا 1600 فوت مربع را تمیز کند. می‌توانید قسمت‌هایی را برای جاروبرقی تنظیم کنید تا مرتباً تمیز شوند یا به طور کلی از آن اجتناب کنید. و یک برس با طراحی منحصر به فرد صداهای روی سطوح سخت را کاهش می دهد.

 • قیمت فعلی: 180 دلار
 • قیمت اصلی: 290 دلار

Roborock E5 دارای جاروبرقی و پاک کردن هم‌زمان است و می‌تواند بیش از 1600 فوت مربع فضا را پوشش دهد. این یک باتری 5200 میلی آمپر ساعتی دارد که با حداکثر 200 دقیقه زمان کار تبلیغ می شود که می تواند برای فضاهای بزرگتر لازم باشد. E5 همچنین می تواند فرش را تشخیص دهد و قدرت مکش را افزایش دهد تا اطمینان حاصل شود که فرش شما توجه مورد نیاز خود را جلب می کند.

 • قیمت فعلی: 240 دلار
 • قیمت اصلی: 400 دلار

iRobot Roomba 980 عمر باتری 120 دقیقه ای دارد و تا زمانی که کارش تمام شود، در صورت نیاز به طور خودکار شارژ می شود. فناوری iRobot Dirt Detect اتاقبا را قادر می‌سازد تا تلاش بیشتری را برای تمیز کردن مناطق خانه شما که نیاز به توجه بیشتری دارند، متمرکز کند. Roomba 980 از ابزارهای نقشه برداری و ناوبری برای ایجاد یک الگوی کارآمد برای تمیز کردن استفاده می کند، در حالی که با موانع سازگار می شود و زیر مبلمان مانور می دهد.

 • قیمت فعلی: 949 دلار
 • قیمت اصلی: 1449 دلار

Roomba s9+ و Braava Jet m6 موجود در این بسته را می‌توان برای تمیز کردن کارآمد کف‌های شما در حین انجام کارهای مهم‌تر همگام‌سازی کرد. هر دوی آنها از یک فناوری ناوبری و نقشه برداری هوشمند استفاده می کنند. ماپ Braava Jet m6 را می توان برای تمیز کردن مرطوب یا تمیز کردن خشک مجهز کرد، اگرچه بر خلاف جاروبرقی، شما باید به صورت دستی بالشتک ها را تعویض کنید.

معاملات بیشتر در اوایل جمعه سیاه 2022 ربات خلاء در آمازون

در اینجا برخی دیگر از معاملات بلک فرایدی جاروبرقی ربات وجود دارد که در حال حاضر در آمازون اتفاق می افتد:

معاملات ربات جاروبرقی اولیه جمعه سیاه 2022 در Best Buy

در اینجا سایر معاملات ربات جاروبرقی بلک فرایدی در Best Buy وجود دارد:

ما با نگاهی به مدل‌های موجود در فروش از انواع خرده‌فروشی‌های آنلاین بزرگ، این معاملات اولیه ربات‌های جاروبرقی جمعه سیاه را انتخاب کردیم. برای ایجاد لیست، تخفیف باید حداقل 20 درصد از قیمت معمولی باشد. ما تاریخچه قیمت اقلام را هر زمان که ممکن بود بررسی کردیم تا شانس جلوگیری از معاملات جعلی را محدود کنیم، جایی که خرده‌فروش قیمت را قبل از فروش آن بالا می‌برد تا تخفیف بیشتر به نظر برسد.

در حالی که ما بررسی دقیقی از هر مدل و مدلی که در این لیست وجود دارد، انجام نداده‌ایم، اما در صورت امکان به بررسی‌های ZDNET و بهترین فهرست‌ها اشاره کردیم.

امسال جمعه سیاه در 25 نوامبر است. ما معاملات جاروبرقی ربات خود را از جمعه سیاه و بعد از آن به دوشنبه سایبری به روز می کنیم. معاملات در آن زمان خواهد آمد و خواهد رفت، و ما این صفحه را با جدیدترین و بهترین ها به روز خواهیم کرد.

امسال، Cyber ​​Monday در 28 نوامبر است. ما انتظار داریم در Cyber ​​Monday شاهد معاملات بیشتر ربات‌های خلاء باشیم، بنابراین حتماً این صفحه را نشانه‌گذاری کنید و اگر معامله‌ای را که می‌خواهید در جمعه سیاه پیدا نکردید، بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/early-black-friday-robot-vacuum-deals-2022/#ftag=RSSbaffb68