بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه AirPods 2022: امروز 50 دلار در AirPods Pro، 100 دلار در AirPods Max صرفه جویی کنید


این فصل برای خرید هدیه است، اما این لزوما به معنای خرج کردن بیش از حد نیست. اگر در حال حاضر در روحیه تعطیلات هستید و آماده گوش دادن به موسیقی تعطیلات هستید، اما توسط اطرافیانتان مورد قضاوت قرار نمی گیرید، نیازی نیست تا جمعه سیاه منتظر بمانید تا در ایرپادهای اپل صرفه جویی زیادی کنید.

این روزها ایرپادها به اندازه یک لوازم جانبی یک ضرورت هستند. بین ظاهر نمادین و کیفیت صدای بی‌نظیرشان، مطمئناً در صدر لیست آرزوهای شما قرار خواهند گرفت. در حالی که آنها معمولاً گران هستند، خرده فروشان معمولاً تحت تأثیر روحیه تعطیلات قرار می گیرند و کمی تخفیف هدیه می دهند. ما جست‌وجو کرده‌ایم تا آن معاملات را پیدا کنیم تا مجبور نباشید.

آخرین معاملات جمعه سیاه AirPods

آخرین باری که این صفحه به‌روزرسانی دریافت کرد، این‌ها آخرین معاملات AirPods بودند که ارزش بررسی دارند:

بهترین معاملات ایرپادهای جمعه سیاه

در زیر بهترین معاملات ایرپاد جمعه سیاه را که می‌توانیم پیدا کنیم، آمده است. در پایین تر از صفحه، معاملات شگفت انگیزی را خواهید دید که توسط خرده فروشان بزرگ مانند آمازون، Best Buy، و Walmart از هم جدا شده اند.

  • قیمت فعلی: 199 دلار
  • قیمت اصلی: 249 دلار

اولین نسل حرفه ای از هدفون های بی سیم واقعی اپل در حال حاضر کلاسیک هستند. با حذف نویز فعال (ANC) و نوک‌های سیلیکونی راحت، می‌توانید آن‌ها را به گونه‌ای سفارشی کنید که بهتر با گوش‌هایتان سازگار شوند و در هر کجا و هر زمان در آن قفل شوند. کار کردن یکپارچه با سایر محصولات اپل مانند رایانه‌های مک و آیفون، افزودنی عالی برای اکوسیستم اپل شما هستند.

  • قیمت فعلی: 126 دلار
  • قیمت اصلی: 129 دلار

نسل سوم هدفون های بی سیم واقعی اپل تقاضای زیادی دارد. این جوانه‌های بازسازی‌شده دارای گواهینامه Geek Squad دارای صدای فضایی و ردیابی سر پویا، به‌علاوه شش ساعت گوش دادن تنها با یک بار شارژ هستند. به‌علاوه، تنظیم جوانه‌ها با دیگر دستگاه‌های اپل شما آسان است، و آنها را به خانواده Apple شما تبدیل می‌کند.

  • قیمت فعلی: 449 دلار
  • قیمت اصلی: 549 دلار

به نظر می‌رسد نه تنها AirPods Max در پاییز امسال یک بیانیه لباس خیابانی است، بلکه به ویژگی حذف نویز فعال (ANC) مجهز است. با یک میکروفون داخلی، می‌توانید با وجود اینکه آن‌ها جوانه‌های معمولی شما نیستند، با هندزفری تماس برقرار کنید. Max Max همچنین دارای حداکثر 20 ساعت باتری است، بنابراین می توانید با یک بار شارژ از آنها از محل کار تا ورزش و در هر نقطه ای بین آنها استفاده کنید.

معاملات Black Friday AirPods در آمازون

آخرین یافته‌های ما برای معاملات AirPods در آمازون دقیقاً در بالای این مقاله پیوند داده شده‌اند، اما فراموش نکنید که اغلب فراموش شده، اما باکیفیت فرزند ناتنی اپل، Beats. در اینجا برخی از معاملات شیرین Beats در آمازون وجود دارد که باید تا زمانی که می توانید از آنها استفاده کنید.

معاملات AirPods جمعه سیاه در Walmart

من گمان می کنم که والمارت فروش ایرپادهای خود را پس از نزدیک شدن به جمعه سیاه افزایش دهد، اما در حال حاضر آنها یک معامله بسیار شیرین با AirPods Max دارند.

معاملات ایرپادهای جمعه سیاه در Best Buy

در اینجا چند معامله دیگر AirPods و Apple Beats در اوایل جمعه سیاه وجود دارد که هم اکنون در Best Buy انجام می شود:

ما به دنبال این معاملات رفتیم که انگار برای خودمان خرید می کنیم. با استفاده از کدهای تخفیف و برنامه‌های افزودنی و جستجو در وب‌سایت‌های خرده‌فروشان، اینها بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه بودند که می‌توانستیم برای محصولاتی که همه از آن لذت می‌بریم پیدا کنیم.

جمعه سیاه پس از پنج شنبه شکرگزاری است. امسال، جمعه 25 نوامبر است.

ZDNET فروش جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات را پیدا کند:

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات جمعه سیاه توسط خرده فروش

معاملات جمعه سیاه بر اساس برند

معاملات جمعه سیاه بر اساس دسته بندی

در نهایت، در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:


منبع: https://www.zdnet.com/article/early-airpods-black-friday-deals-november-16-2022/#ftag=RSSbaffb68