بسته امنیتی جمعه سیاه: کیت نهایی Arlo 400 دلار تخفیف دارد


آرلو بسته نرم افزاری از همه چیز خود محافظت کنید

آرلو

معاملات جمعه سیاه در چند هفته گذشته در حال ظهور بوده است. با توجه به اینکه بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده تلاش می کنند تا قبل از عرضه رسمی آن در 25 نوامبر به پول نقد برسند، در حال حاضر تخفیف های گسترده ای برای طیف وسیعی از هدایای فناوری در زمان کریسمس وجود دارد. در حال حاضر، ما یک معامله امنیت خانه را در این مورد مشاهده کرده ایم بسته نرم افزاری آرلو از همه چیز خود محافظت کنیدکه شامل دوربین های امنیتی و زنگ درب هوشمند می باشد. Arlo 30٪ تخفیف در قیمت خرده فروشی اصلی بسته نرم افزاری 1299 دلاری ارائه می دهد، بنابراین می توانید 400 دلار پس انداز کنید.

بسته نرم افزاری Protect Your Everything حاوی برترین محصولات امنیتی Arlo است که برای اطمینان از پوشش هر نقطه ضعف احتمالی در خانه شما انتخاب شده اند. این کیت شامل یک زنگ درب بی‌سیم Arlo Essential (فیلم 4K با HDR)، دو دوربین داخلی Ultra 2، یک دوربین Arlo Pro 3 Floodlight برای پوشش خارجی و یک دوربین داخلی Essential اضافی برای اندازه‌گیری خوب است.

همچنین: تخفیف های دوربین امنیتی جمعه سیاه: 50٪ در بسته های Blink و Arlo صرفه جویی می کنید

Arlo همچنین یک تابلوی حیاط رایگان انداخته است تا متجاوزان احتمالی را آگاه کند که خانه شما محافظت می شود، که می تواند به خودی خود یک بازدارنده باشد. اگر بسته نرم افزاری خارج از بودجه باشد، Arlo نیز وجود دارد ارائه تخفیف روی هر مورد به طور جداگانه، در میان کیت های دیگری که ممکن است برای شما جالب باشد.

همچنین: بهترین دوربین امنیتی در فضای باز چیست (و نصب آن راحت تر است)؟

این معامله درست قبل از جمعه سیاه آغاز شده است و قرار است در 25 نوامبر انجام شود. فروش سالانه صدها هزار معامله در زمینه فناوری، لوازم خانگی، لوازم خانگی و موارد دیگر را شامل می شود. همچنین برای محصولات آمازون، از جمله Fire TV، دستگاه‌های استریم و محصولات اینترنت اشیا، تخفیف‌های زیادی وجود خواهد داشت.

اگر به دنبال یک دوربین امنیتی جایگزین هستید، راهنمای ما در مورد بهترین دوربین های امنیتی خانه هوشمند را بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/arlo-security-bundle-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68