برگزاری دوره آموزش شبکه با محوریت دوربین مداربسته در شرکت ایمن تصویر امرتات جلسه ی هفتم مرجع اطلاعات دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی

یا انتخاب دستگاه رکوردی که نیازهای بهره برداری ما از سیستم دوربین مداربسته را مرتفع ننماید عملا سیستم دوربین مدار بسته ما کارایی خود را از دست خواهد داد. پس از آن که دوربین را نصب کردید شروع به کابل کشی و داکت کشی کنید. کابل کشی صحیح مستلزم رعایت arya-cctv.ir نکات بسیاری است و هر گونه اشتباه در کابل کشی می تواند در ضبط و ارسال تصاویر اختلال ایجاد کند در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود. یکی دیگر از مولفه های یک دوره آموزش دوربین مداربسته مفید ارائه مدرک معتبر است.

  • انتقال تصویر امکان این را فراهم می کند که انتقال تصاویر بر روی موبایل و رایانه شخصی البته با اصول ثابت صورت بگیرد.
  • از قبل بدانید که از چه مدل دوربین مدار بسته خانگی نصب خواهید کرد.
  • توصیه می کنیم دوربین را در مکانی نصب کنید که از دسترس افراد خارج باشد.
  • شما می‌توانید بعد از گذراندن دوره آموزش نصب دوربین مداربسته و یادگیری نحوه نصب دوربین مدار بسته با فروشندگان دوربین مدار بسته یا تجهیزات مرتبط، همکاری داشته باشید.
  • مانیتور یا نمایشگر یکی دیگر از تجهیزات مهم دوربین‌های مداربسته است تا بتوانید به‌واسطهٔ آن تصاویر دوربین را مشاهده کنید.

اگر فضای شما دارای نور اضافی یا درب ورودی روبه نور یا طلافروشی که نور در انها زیاداست حتما از دوربین های ضد نور استفاده کنید. اگر برای فضای خارجی نیاز به دوربین دارید حتما از دوربین های بالت استفاده کنید.این دوربین ها ضد اب وگرد غبار می باشد.بعضی از این دوربین ها قابلیت زوم بر روی سوژه را دارند. اگر منازل اماکن عمومی نیاز به دوربین دارید پشنهاد ما به شما دوربین HDمی باشد.زیرا هزینه های شما کاهش می یابد. برد ها نیز مانند بسیاری از قطعات دیگر دارای انواعی می باشند که از ان ها می توان به برد های مربعی اشاره کرد . اجزای تشکیل دهنده این برد خازن ، مقاومت ، ترازیستور ، یکسوگر و چیپ نوسان گیر می باشد .

مشخص کردن و انتخاب کردن نوع DVR یا NVR مناسب برای دوربینی که خریداری کرده‌اید. سیگنال ها در فیبر نوری سریع تر کابل مسی منتقل می شوند، بخاطر این که فوتون ها سریع تر از الکترون منتقل می شوند. حتی با کابل فیبر نوری می توان داده ها را با سرعت 40 G, 100 G , 400 G هم انتقال داد.

کدام فیلمساز، فیلمبرداری صحنه‌ای از فیلمش ۳۴۲ برداشت طول کشید؟

چنانکه قبلا اشاره کردیم، نصب دوربین مداربسته، مهم‌ترین بخش کار است. در این قسمت از کار نیز باید نکات مهمی را به یاد داشته باشید تا در ادامه روند دچار مشکل نشوید. در این بخش از مطلب، به بیان دقیق نکات مهم نصب دوربین مداربسته خواهیم پرداخت. افراد شاغل می توانند کلاس نصب دوربین مدار بسته را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند. دوربین مداربسته DVR دستگاهی است که دارای هارد دیسک برای نظارت است.

کلی به دوره آموزشی نصب دوربین های مداربسته IP

لازم به ذکر است در پایان دوره نصب دوربین مدار بسته فنی حرفه ای با توجه به راهنمایی اساتید برای ورود به بازار کار دوربین مداربسته و خدمات پشتیبانی آموزشگاه، کارآموزان می توانند به راحتی و با مهارت کامل در کار خود موفق شوند. لازم به ذکر است که در حال حاضر اکثر عزیزانی که در دوره­ های قبلی ما شرکت داشته اند در حرفه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن در شهرهای مختلف در حال فعالیت هستند که باعث خوشبختی و فخری بزرگ برای ما می­ باشند. اما پس از آشنایی با دوربین های آنالوگ و تحت شبکه نوبت آن است که با تفاوت های این دو دستگاه آشنا شویم. کیفیت و رزولوشن تصاویر در دوربین های تحت شبکه در مقایسه با آنالوگ بیشتر است. نوع دستگاه ضبط کننده تصویر در این دوربین ها متفاوت است در دوربین های آنالوگ از دستگاه DVR و در دوربین های تحت شبکه از NVR استفاده می شود.

استاندارد معمول سیم کشی کابل کواکسیال RG59  :

مدت زمان آموزش محاسبه نشده ولی این آموزش کامل هست و بدون نیاز به منبع دیگری برای نصب پرووزه های دوربین های ای پی کافیست. اگر این محصول را قبلا از آیس پلاس خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد. حال که درک کاملی از آدرس های آی پی داریم اصطلاحات valid ip و virtual ip و همچنین dynamic ip و static ip بیان و کاربرد آنها در یک سیستم تحت شبکه توضیح داده می شود. در اولین پارت این جلسه سوئیچ های شبکه را معرفی می کنیم و به بیان تمامی وظیفه های یک سوئیچ در یک سیستم شبکه از جمله دوربین های IP می پردازیم. اگر دوربینی نتواند روی یک منطقه از صحنه متمرکز شود این مشکل میتواند انتخاب نادرست روش سوار کردن لنز باشد. قطر قسمت پیچی ته لنز در هر دو نوع C و CS برابر یک اینچ و تعداد رزوه ۳۲ عدد در اینچ است.قابل ذکر است که لنز CS فقط روی دوربین CS قابل نصب است.

برای آشنایی با جزئیات بیشتری از کدک های مختلف تصویری و فرمت های فرده سازی به مقاله”فرمت فشرده سازی” در وبسایت داتیس مراجعه کنید. به طور کلی تمام ویدئوهایی که با آن ها سروکار داریم، از قبل به نحوی فشرده شده‌اند تا برای مصارف معمول حجم معقولی داشته باشند. از ویدئوهای بدون افت کیفیت تنها در مصارف خاصی مانند ساخت فیلم در استودیو‌های فیلم سازی استفاده می‌شود.

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید. در این جلسه با تنظیمات لازم برای مشاهده تصاویر روی صفحه وب آشنا می شویم. در این جلسه با تنظیمات نگهداری اتوماتیک دستگاه ، BPS و تنظیمات آلارم تشخیص حرکت آشنا می شویم.

تمامی موارد مذکور جزو لاینفک تست نرم افزاری دوربین های مدار بسته محسوب می گردد. اما یک دوره خوب آموزش دوربین مداربسته شامل چه مراحل و سرفصل‌هایی است؟ قبل از ورود به آموزش نصب و استفاده از هر نوع دستگاهی، ابتدا لازم است تا با انواع دستگاه‌های آن حوزه آشنا شوید. در زمینه دوربین مداربسته نیز اولین قدم، شناخت انواع دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های مربوطه است.