بررسی Surfshark VPN | ZDNET

53.28 دلار

3.99 دلار

معامله جمعه سیاه برای دو ماه رایگان با برنامه دو ساله، میانگین قیمت ماهانه را به 2.05 دلار کاهش می دهد. قیمت معمول برای یک برنامه دو ساله 2.30 دلار در ماه است، بنابراین این یک تخفیف 11٪ است.

47.88 دلار

کاربران اندروید با Surfshark به نادیده گرفتن GPS دسترسی دارند. اگر این ویژگی را فعال کرده باشید، زمانی که به VPN متصل می شوید، موقعیت مکانی شما روی مکان سرور VPN تنظیم می شود. اما قبل از اینکه برای باز کردن قفل ویژگی‌های خاص مکان برای یک برنامه یا بازی به آن تکیه کنید، باید آن را برای خودتان آزمایش کنید. به عنوان مثال، من چندین بررسی را دیده‌ام که می‌گفتند این ویژگی گزینه خوبی برای بازیکنان پوکمون گو است، اما نتوانستم برای کار با بازی از GPS استفاده کنم.

اما Surfshark آن محدودیت مصنوعی با اتصالات نامحدود همزمان را رد می کند. این به تنهایی می تواند آن را برای تعداد زیادی از مردم معامله مناسبی کند.

Surfshark به سرعت به سرورها متصل شد و اتصال قوی و قابل اعتماد بود.

1 سال

12.95 دلار

متوجه شدم Surfshark هر آنچه را که در VPN plus می خواهید دارد، ایمن و قابل اعتماد است.

مشخصات Surfshark VPN

سرورها 3200+
کشورهای سرور 65+
قیمت از 2.05 دلار در ماه با برنامه 2 ساله + 2 ماه رایگان
امتحان رایگان 7 روز، 30 روز ضمانت بازگشت وجه
بستر، زمینه Windows، MacOS، iOS، Android، Linux، Amazon FireTV. Android TV
اتصالات همزمان نامحدود
سرعت کاهش 54 درصدی
سیاههها بدون سیاهههای مربوط
نشت DNS بدون نشتی
امکانات تقسیم تونل، سوئیچ کشتن، اتصال MultiHop، مسدود کننده تبلیغات و ردیاب

2.05 دلار

همچنین افزونه های مرورگر Surfshark VPN برای کروم، اج و فایرفاکس موجود است.

12.95 دلار

از طریق MultiHop Surfshark می توانید اتصال VPN خود را از طریق دو سرور تنظیم کنید. این بر سرعت اتصال شما تأثیر می گذارد، اما یک لایه امنیتی اضافی به شما می دهد. در حالی که هیچ گزینه IP اختصاصی وجود ندارد، می توانید به یک آدرس IP ثابت در چند ده سرور در شش کشور مختلف دسترسی داشته باشید.

این کاهش عملکرد نسبت به آزمایش‌های قبلی ما است که در آن Surfshark فقط سرعت دانلود را 28٪ کاهش می‌دهد. فاکتورهای زیادی وجود دارد که می تواند بر سرعت تأثیر بگذارد که این لزوماً باعث شکستن معامله نمی شود، اما باید عملکرد را خودتان آزمایش کنید. این ایده خوبی است که ببینید چگونه در دستگاه های شما و با اتصال به اینترنت شما کار می کند.

Surfshark یک سوئیچ kill برای محافظت از اطلاعات شما در صورت قطع اتصال VPN شما دارد. این ویژگی با قطع اتصال اینترنت شما در صورت قطع شدن اتصال VPN، از قرار گرفتن تصادفی فعالیت شما جلوگیری می کند. همچنین می‌توانید از یک مسدودکننده داخلی برای تبلیغات، ردیاب‌ها و بدافزارها و یک ابزار تقسیم تونل قابل تنظیم برای مسیریابی اتصالات از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های خاص از طریق یا اطراف VPN خود استفاده کنید. اگر کاربر اپل هستید، ویژگی تقسیم تونل برای MacOS یا iOS در دسترس نیست.

Surfshark رویکرد استاندارد را برای قیمت گذاری خود با برنامه های یک ماهه، یک ساله و دو ساله اتخاذ می کند. برای برنامه‌های طولانی‌تر، یک‌جا پیش‌پرداخت می‌کنید، اما به طور چشمگیری هزینه متوسط ​​ماهانه کمتری دارد.

اگر فکر نمی کنید Surfshark برای شما مناسب است، در اینجا چند سرویس VPN قابل مقایسه وجود دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/surfshark-vpn-review/#ftag=RSSbaffb68 Surfshark VPN سرورهای P2P را فهرست می کند

Surfshark VPN

هنگامی که از یک برنامه تورنت استفاده می کنید، بدون توجه به سروری که ابتدا به آن متصل می شوید، به طور خودکار به یک سرور بهینه سازی شده P2P هدایت می شوید. مزیت اتصال مستقیم به سرور P2P این است که احتمالاً عملکرد بهتری خواهید داشت.

طرفداران

  • برنامه های بلندمدت سازگار با بودجه
  • اتصالات نامحدود
  • سرورهای فقط RAM
  • چت زنده مفید
  • پشتیبانی از زمان اتصال سریع
  • در تمام پلتفرم های اصلی موجود است

پیش پرداخت

می‌توانید برای Surfshark VPN با کارت اعتباری، کارت نقدی، PayPal، Google Pay، Apple Pay، Amazon Pay یا ارز دیجیتال پرداخت کنید.

میانگین هزینه ماهیانه

Surfshark در حال حاضر بیش از 3200 سرور در بیش از 65 کشور جهان دارد، اگرچه تعدادی از آنها سرورهای مجازی هستند که به وضوح در برنامه ها شناسایی می شوند. من تفاوتی در عملکرد یا سرعت سرور مجازی و فیزیکی مشاهده نکردم.

در حالی که Surfshark را اجرا می کردم، مجبور شدم با پشتیبانی چت کنم تا از طریق یک مرورگر به Hulu دسترسی داشته باشم. در نهایت مجبور شدم از Surfshark جدا شوم، به Hulu وارد شوم و سپس دوباره به VPN متصل شوم. هنگامی که در مرورگر وارد شدم، هنگام اتصال به Surfshark VPN مشکلی در جریان Hulu نداشتم.

پیدا کردن این سرورها می تواند کمی گیج کننده باشد زیرا در برنامه برچسب گذاری نشده اند. اگر «P2P» را در نوار جستجوی مکان‌های سرور جستجو کنید، سرورهای بهینه‌شده P2P نتایج جستجو را پر می‌کنند.

همچنین: بهترین VPN های ارزان قیمت

1 ماه

2 سال

در آخرین آزمایش‌های ZDNET، سرعت Surfshark در میانه راه بود و سرعت دانلود را به طور متوسط ​​54% کاهش داد. بیش از دو روز سرعت دانلود بدون VPN و با VPN در حال اجرا Surfshark را مقایسه کردیم. ما همچنین سرعت را در 10 مکان مختلف سرور Surfshark در سراسر جهان اندازه‌گیری کردیم.

با تمام برنامه‌های Surfshark VPN، می‌توانید باندل Surfshark One را با 1.49 دلار در ماه اضافه کنید (پرداخت کامل برای برنامه‌های یک ساله و دو ساله). این بسته به شما امکان دسترسی به نرم افزار آنتی ویروس Surfshark، جستجوی ایمن (جستجوی تبلیغات و مسدود کردن ردیاب) و نظارت بر نقض داده ها را می دهد.

30 روز ضمانت بازگشت وجه برای همه طرح‌ها وجود دارد که به شما زمان زیادی می‌دهد تا خدمات را آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای شما مناسب است. اگر یک نسخه آزمایشی رایگان را ترجیح می‌دهید، اگر از طریق تلفن همراه یا MacOS مشترک شوید، ممکن است بتوانید یک پیشنهاد آزمایشی رایگان هفت روزه دریافت کنید. من توانستم پیشنهاد آزمایشی رایگان را در تلفن همراه دریافت کنم، اما به خاطر داشته باشید که پس از پایان دوره آزمایشی رایگان، ممکن است در طرح سالانه ثبت نام کنید، که گرانتر از اشتراک دو ساله است.

شکایت از خدماتی که معمولاً به اندازه رقابت با یک سوم قیمت کار می کند، دشوار است.

Surfshark VPN دارای تمام ویژگی های استانداردی است که اکثر مردم در VPN می خواهند و در تست های سرعت ما عملکرد خوبی داشت. شکایت از سرویسی که به طور کلی مانند رقابت در یک سوم قیمت گران ترین خدمات VPN کار می کند، دشوار است.

همچنین: Surfshark چگونه کار می کند؟ به علاوه نحوه راه اندازی و استفاده از VPN

همه سرورهای Surfshark VPN از اشتراک گذاری فایل P2P پشتیبانی می کنند. با این حال، برای دریافت بهترین عملکرد، باید از طریق یک سرور بهینه شده P2P متصل شوید.

به طور کلی، اگر می خواهید تعهد طولانی تری برای قفل کردن در کمترین قیمت داشته باشید، Surfshark یک معامله محکم است. پیشنهاد می کنم از 30 روز ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید تا آن را آزمایش کنید و مطمئن شوید که برای شما خوب عمل می کند و تمام نیازهای شما را برآورده می کند.

من از مقایسه هزینه یک فنجان قهوه صرف نظر می کنم (اگر یک فنجان خوب با قیمت کمتر از 2.50 دلار پیدا کردید به من اطلاع دهید) و به چیزهای خوب برسید. اکثر VPN ها تعداد دستگاه هایی را که می توانند به طور همزمان متصل شوند محدود می کنند، که بسته به تعداد افرادی که اجاره را با آنها تقسیم می کنید می تواند مشکل ساز باشد.

منفی

  • بدون قابلیت تقسیم تونل برای محصولات اپل
  • سرعت دانلود متوسط