بتونه کناف طراح سازان | alborzpainting

کاری که این نوارهای درزگیر انجام می دهند افزایش استقامت و کیفیت بتونه است. از همین رو با اطمینان خاطر مانع از باز شدن یا ترک خوردن مجدد درزها و ترک ها می شود. پودر بتونه نقاشی کناف محصولی با فرمولاسیون روز آلمان بوده که برای دستیابی به یک سطح صاف و صیقلی، بعنوان یک زیر سازی بسیار مناسب قبل از نقاشی ویا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول برای ایجاد سطح صاف و جلوگیری از ایجاد حالت سایه روشن و نمایان شدن محل درزها (که حاصل اختلاف نوع مصالح زیر رنگ می باشد) پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ آمیزی به کار می‌رود. وسیله‌ی بعدی که در حین بتونه کاری و درزگیری کناف حتماً باید همراه تون باشه چهارسو هستش چون خیلی وقتها پیش میاد پیچ‌های اتصالات کناف رو تا انتها سفت نکرده‌اند برای تنظیم این پیچ‌ها باید از چهارسو استفاده کنیم و البته در انتهای کاردک‌های مخصوص بتونه کاری کناف یک چهارسو وجود دارد. پودر بتونه نقاشی یونیزه رومولو محصولی بر پایه گچ ، پودرهای میکرونیزه معدنی و ترکیبات شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است.

  • سنگ لاشه ورقه ای / مالون
    سنگ لاشه ( مالون / ورقه ای ) در رنگ مشکی – قهوه ای – سبزآّبی – زرد – قرمز جگری – طوسی – شیری و …
  • برای ثبت سفارش محصول در دیجی رنگ لطفا کالای مورد نظر را جستجو کرده و یا از طریق دسته بندی ها وارد صفحه محصول شوید.
  • در این بخش می خوام تمام ابزار و وسایل بتونه کاری کناف رو بهتون معرفی کنم و روش درست استفاده کردن از اون رو بهتون آموزش بدم.
  • در صورت اجرای بتونه به شکل چند مرحله ای، می توان تا ضخامت 10 میلیمتر از این محصول استفاده نمود.

توجه داشته باشید که حتما از نوار مش جهت درزگیری فایبر سمنت برد استفاده گردد. تنها در استفاده از چسب پلی یورتان(PU) میتوانیم از نوار مش استفاده ننماییم. البته استفاده از چسب پلی یورتان معایبی نیز دارد زیرا بعضی از انواع چسب های پلی یورتان رنگ پذیری کمی دارند و پس از رنگ آمیزی ممکن است ترک های مویی در محل درزها ایجاد گردد. خرید بتونه کناف ایران با قیمت مناسب و به صورت عمده و حتی خرد را می توانید از شرکت بازرگانی رادین
انجام دهید. گچ های ساختمانی هرچه درصد
خلوص بیشتری داشته باشند به پوشش بهتری دست پیدا می کنیم.

کاردک 18سانتیمتری با دسته آلومینیومی بلند

اکنون که بتونه کناف را شناختید و با انواع آن آشنا شدید، زمان آن است که با تهیه بهترین فرمولاسیون بتونه کناف به سراغ تولید این محصول کاربردی بروید. ماده اصلی بتونه درزگیر کناف، گچ به صورت پودر می‌باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی‌ها به کیفیت و خواص لازم برای درزگیری و یا نازک کاری سطوح مربوطه استفاده می‌شود. این ماده به صورت لایه‎‌های نازک برای درزگیری صفحات روکش‌دار گچی پس از نصب و یا تعمیرات سطوح آسیب دیده صفحات روکش‌دار گچی، پر کردن درزها و سوراخ‌های قطعات بتونی، بتونه کاری سطوح بتونی و یا سفید کاری دیوارک‌های گچی با حداقل ضخامت یک تا سه میلیمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بتونه کناف و ماستیک در زمان درزگیری و بتونه کاری به تنهایی نمی توانند فضاهای خالی را پر کنند. از همین رو از نوارهایی به نام نوار درزگیر استفاده می شود که نقشی اساسی در بالا رفتن کیفیت بتونه کاری دارد. این نوار درزگیر توری شکل بوده که روی درزها، شکاف ها و ترک ها قرار می گیرد.

بتونه کناف طراح سازان | alborzpainting

بهتر است برای بتونه کاری کناف، از افرادی کمک بگیرید
که تجربه و تخصص اجرای کناف را دارند و به خوبی می دانند که چگونه باید از مصالح کناف استفاده کنند. بتونه درزگیر کناف از آن جهت اهمیت دارد که پس از اجرای کناف پنل های کنار هم نصب شده کناف دارای درزهایی هستند که بر زیبایی نهایی کار تاثیر دارد. استفاده از بتونه درزگیری کناف (کی پلاس) به همراه نوار درزگیر کناف در دیوار و سقف های کاذب، ساختاری مستحکم و عاری از هر گونه شکاف و درز را به وجود می آورد.

منتظر نظرات، تجربیات و سوالات خوبتان هستیم 🙂

ارائه ی فروش متریال در فروشگاه عسلی سازه
فروش متریال دکوراسیون داخلی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فروش بصورت کلی و جزئی
… شما می توانید به افراد حرفه ای و متخصص در وب سایت ما سفارش دهید
تا کار ساختمان شما را انجام دهند. در همین وب سایت می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید
تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود و هماهنگی های لازم انجام شود. اگر می خواهید نمونه کارهای این گروه حرفه ای و باتجربه را مشاهده کنید، به صفحه مربوط به نمونه نقاشی ساختمانی در تهران کارهای ما بروید. اگر در قسمتهایی از ساختمان، کناف برآمده شده است، باید آن قسمت را با تیزبر برش دهید و سپس روی آن بتونه کاری را انجام دهید.

پودر بتونه نقاشی