با 20 دلار به سام کلاب بپیوندید، کمترین قیمتی که دیده ایم: آخرین فرصت

با 20 دلار به سام کلاب بپیوندید، کمترین قیمتی که دیده ایم: آخرین فرصت

بهترین معاملات بازی جمعه سیاه کلاب سم

عضویت Sam's Club را از دست ندهید تا در همه چیز از خواربار تا لوازم الکترونیکی صرفه جویی کنید.

سام کلاب/ زد نت

عضویت Sam's Club تخفیف هایی را برای خرید مواد غذایی، پوشاک، لوازم الکترونیکی و تقریباً هر چیز دیگری که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، برای شما به ارمغان می آورد. و در حال حاضر، StackSocial معامله‌ای را ارائه می‌کند که با تمدید خودکار، یک عضویت سالانه Sam's Club را با قیمت 20 دلار دریافت می‌کند – از قیمت معمول 50 دلار کمتر است. این معامله پس از پایان این هفته به پایان می رسد.

عضویت Sam's Club شما در نزدیک به 600 مکان Sam's Club ایالات متحده کار خواهد کرد. این قرارداد فقط برای اعضای جدید Sam's Club در ایالات متحده یا کسانی که عضویت آنها بیش از شش ماه پیش به پایان رسیده است باز است. عضویت یک سال از تاریخ فعال سازی منقضی می شود و پس از آن به طور خودکار با قیمت کامل 50 دلار در سال تمدید می شود مگر اینکه آن را لغو کنید. برای لغو، می توانید به SamsClub.com یا یک باشگاه مراجعه کنید یا با شماره 1-888-746-7726 تماس بگیرید.

برای استفاده از این معامله، کد منحصر به فرد خود را از طریق پیوند بالا بازخرید می‌کنید و سپس برای عضویت ثبت‌نام می‌کنید. پس از خرید کد خود، باید آن را ظرف 30 روز پس‌خرید کنید. حداکثر یک عضویت برای هر نفر است، اما می توانید یک عضویت اضافی را به عنوان هدیه خریداری کنید.

من برای یک معامله مشابه برای عضویت Costco از طریق StackSocial ثبت نام کردم و می توانم تأیید کنم که این روند آسان بوده است و من این معامله را تضمین می کنم.

همین حالا 60% تخفیف عضویت Sam's Club را از دست ندهید.

همچنین: بهترین معاملات تلویزیون در حال حاضر

قراردادها در معرض فروش قرار می‌گیرند یا در هر زمانی منقضی می‌شوند، اگرچه ZDNET متعهد به یافتن، اشتراک‌گذاری و به‌روزرسانی بهترین معاملات محصول برای کسب بهترین پس‌انداز است. تیم کارشناسان ما مرتباً معاملاتی را که به اشتراک می گذاریم بررسی می کنند تا مطمئن شوند که هنوز فعال و قابل دستیابی هستند. متأسفیم اگر این معامله را از دست دادید، اما نگران نباشید – ما دائماً در حال یافتن فرصت‌های جدید برای کسب پس‌انداز هستیم و آنها را با شما در ZDNET.com به اشتراک می‌گذاریم.منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/join-sams-club-for-20-the-lowest-price-weve-seen-last-chance/#ftag=RSSbaffb68