اینستاگرام بالاخره این قابلیت مورد انتظار را به پلتفرم خود اضافه می کند


برنامه اینستاگرام با شبح زنانه

Getty Images/SOPA Images

روز سه‌شنبه، رئیس اینستاگرام، آدام موسری، یک حلقه اینستاگرام منتشر کرد که در آن دو تغییر عمده در پلتفرم اینستاگرام که زندگی کاربران را به طور قابل‌توجهی آسان‌تر می‌کند، از جمله پست‌های برنامه‌ریزی‌شده و نسخه دسکتاپ بدون درز این برنامه را اعلام کرد.

با توجه به تقاضای طولانی مردم برای این ویژگی ها، در این ویدئو، موسری آنها را “بالاخره ویژگی ها” لقب داده و می گوید که آنها “یکی از آن چیزهایی هستند که ما [Instagram] واقعا باید به خیلی وقت پیش می رسید.”

هدف ویژگی پست‌های زمان‌بندی‌شده کمک به سازندگان و کسب‌وکارها برای برنامه‌ریزی محتوای خود از قبل است. با به‌روزرسانی، سازندگان اکنون می‌توانند پست‌های خود را تا ۷۵ روز قبل برنامه‌ریزی کنند. این ویژگی در حال حاضر در اندروید موجود است اما به زودی برای IOS نیز عرضه خواهد شد.

اطلاعیه اصلی دیگر اصلاح کامل وب سایت فعلی اینستاگرام است. در حال حاضر، نسخه وب شباهتی به برنامه ندارد و پیمایش آن دشوار است. برای رفع این مشکل، اینستاگرام در حال رونمایی از Instagram.com جدید است.

موسری می‌گوید: «ما می‌دانیم که افراد زیادی از وب برای انجام چند کار چندوظیفه‌ای استفاده می‌کنند، بنابراین می‌خواستیم اینستاگرام را تا حد امکان به یک تجربه آنلاین تبدیل کنیم.

وب‌سایت جدید قرار است «سریع‌تر، تمیزتر و آسان‌تر برای استفاده» باشد و به گونه‌ای طراحی می‌شود که با نمایشگرهای صفحه‌نمایش بزرگ که برای خیلی‌ها عادی شده‌اند، سازگار باشد.
منبع: https://www.zdnet.com/article/instagram-is-finally-bringing-long-awaited-feature-to-its-platform/#ftag=RSSbaffb68