ایلان ماسک ممکن است وین را از قبرستان رسانه های اجتماعی احیا کند

ماسک نکاتی را در مورد اینکه یک برنامه بالقوه شبیه Vine از طریق تعامل با کاربران در تاپیک توییت به چه شکل خواهد بود، ارائه کرده است.

ماسک همچنین وقت گذاشت و به پیشنهاد یک نفر مبنی بر اینکه پلتفرم ویدیویی جدید با ایموجی 💯 در برنامه واقعی توییتر گنجانده شود، پاسخ داد.

توییت ایلان ماسک در مورد خرید تاک

Getty Images/NurPhoto

ویدیو نباید یک برنامه جداگانه باشد. مطمئن شوید که در توییتر است.

— دره سیلیکون صاحبان تسلا (@teslaownersSV) 31 اکتبر 2022

دیدن: ایلان ماسک قول داده است که توییتر را به «منظره جهنمی رایگان برای همه» تبدیل نکند

TikTok یک میلیارد کاربر فعال دارد که آن را به یکی از بزرگترین برنامه های رسانه اجتماعی در حال حاضر تبدیل می کند. زمانی که Vine در اوج خود بود، نزدیک به 100 میلیون کاربر داشت.
منبع: https://www.zdnet.com/article/elon-musk-might-resurrect-vine-from-the-social-media-graveyard/#ftag=RSSbaffb68

روز یکشنبه، ماسک یک نظرسنجی در توییتر منتشر کرد که در آن از پیروانش پرسید که آیا باید وین را بازگرداند یا نه. از روز سه‌شنبه، این نظرسنجی نزدیک به 4,920,155 رای داشت و تقریباً 70 درصد از مردم مایل بودند که این برنامه دوباره ظاهر شود.

علاقه ناگهانی ماسک به پلتفرم‌های ویدئویی می‌تواند بخشی از برنامه‌های او برای رشد پایگاه کاربران این اپلیکیشن باشد. پلتفرم ویدیویی کوتاه الهام گرفته از Vine/TikTok می تواند با توجه به محبوبیت ثابت شده توییتر، راهی عالی برای رشد توییتر باشد.

ماسک از زمان بستن قرارداد خود با توییتر و خصوصی کردن شرکت، تغییرات زیادی از جمله اخراج چندین مدیر ارشد توییتر انجام داده است. او همچنین از امکان آوردن ویژگی‌های مختلف به برنامه انتقاد کرده است – که آخرین آن Vine است.

قبل از اینکه TikTok به برنامه ویدیویی فرم کوتاه تبدیل شود، زمانی بود که Vine و Musical.ly بر صحنه تسلط داشتند. هر دوی این برنامه ها به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند و نوع محتوایی را که اکنون در TikTok، برنامه متعلق به شرکت چینی ByteDance وجود دارد، رایج کردند. حالا ایلان ماسک می خواهد واین را از مردگان بازگرداند.

آقای Beast – خالق یوتیوب و TikTok با بیش از 100 میلیون دنبال کننده – توییت کرد که اگر این برنامه جدید Vine با TikTok رقابت کند، “خنده‌دار خواهد بود.” ماسک در پاسخ به این سوال که چه چیزی می‌تواند این برنامه جدید را بهتر از TikTok کند، پاسخ داد، که به نوعی تأیید می‌کند که قصد ماسک برای رقابت با TikTok است.