اپل نسبت به تاخیر در ارسال آیفون 14 پرو هشدار داد


iPhone-14-pro-lock-screen-allways-on-display

تصویر: ژوئن Wan/ZDNET

اپل تایید کرده است که محدودیت‌های کووید-19 چین به طور موقت بر عرضه دستگاه‌های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس تأثیر گذاشته است و به خریداران هشدار داده است که منتظر تاخیر باشند.

چین سه شنبه گذشته محدودیت هایی را در ژنگژو، مرکز استان هنان در مرکز چین اعمال کرد. این حرکت با نزدیک شدن به فصل خرید تعطیلات انجام می شود که معمولاً بزرگترین سه ماهه فروش اپل است.

تامین کننده اپل فاکسکان یک مرکز مونتاژ در ژنگژو با حدود 200000 کارمند راه اندازی می کند. این مسئول اکثر تولیدات آیفون 14 است.

همچنین: آیفون 14 پرو در مقابل آیفون 13 پرو: آیا جدیدترین آیفون ارزش ارتقا دارد؟

اپل روز یکشنبه اعلام کرد که اکنون انتظار دارد آیفون 14 پرو و ​​آیفون پرو مکس کمتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده بود عرضه شود و زمان انتظار طولانی تری دارد. این شرکت اعلام نکرده است که ارسال آن تا چه زمانی به تعویق خواهد افتاد.

اپل در حال حاضر با کاهش قابل توجه ظرفیت کار می کند در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت. همانطور که در طول همه‌گیری COVID-19 انجام داده‌ایم، سلامت و ایمنی کارگران زنجیره تامین خود را در اولویت قرار داده‌ایم.»

ما همچنان شاهد تقاضای قوی برای مدل‌های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس هستیم. با این حال، اکنون انتظار داریم آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس کمتر از آنچه قبلاً پیش‌بینی می‌کردیم، عرضه شود و مشتریان زمان انتظار طولانی‌تری را برای دریافت محصولات جدید خود تجربه خواهند کرد. “

مال اپل سایت اینترنتی زمان حمل و نقل برای هر دو مدل را چهار تا پنج هفته به ایالات متحده نشان می دهد. این تا یکشنبه، زمانی که MacRumors گزارش شده است اپل برای هر دو مدل سه تا چهار هفته تخمین زد. آیفون 14 در حال حاضر به عنوان موجودی در لیست موجود است.

اپل گفت: “ما از نزدیک با تامین کننده خود کار می کنیم تا به سطح تولید عادی برگردیم و در عین حال سلامت و ایمنی هر کارگر را تضمین کنیم.”

به گزارش بی بی سی، ژنگژو حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد. هفته گذشته، 167 مورد عفونت محلی منتقل شده در هفت روز تا شنبه گذشته گزارش شد – از 97 هفته قبل. فایننشال تایمز خاطرنشان می کند که اپل از فوریه 2020 چنین هشداری صادر نکرده است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-warns-of-iphone-14-pro-shipment-delays/#ftag=RSSbaffb68