اولتیماتوم توییتری ایلان ماسک به کارکنان: «بسیار هاردکور» باشید یا آن را ترک کنید

توییتر در قلب خود یک شرکت نرم‌افزار و سرور است، بنابراین فکر می‌کنم این منطقی است.

در ایمیل ماسک آمده است که طراحی و مدیریت محصول همچنان در توییتر مهم است، اما “کسانی که کدهای عالی می نویسند اکثریت تیم ما را تشکیل می دهند و بیشترین تاثیر را خواهند داشت.”

ماسک این اولتیماتوم را به کارکنان باقیمانده خود ایمیل کرد و خواستار تعهد به “بسیار هاردکور بودن” و نمایش “عملکرد استثنایی” شد، یا استعفای خود را تا ساعت 5 بعدازظهر به وقت شرقی (10 شب به وقت گرینویچ) تحویل دهد. موضوع “چنگال در جاده” بود.

همچنین: ایلان ماسک قول داده است که توییتر را به «منظره جهنمی رایگان برای همه» تبدیل نکند

ماسک گفت، هرکسی که در مهلت مقرر پاسخ ندهد، سه ماه حقوق اخراج دریافت خواهد کرد.

ماسک در نامه ای نوشت: “در آینده برای ایجاد موفقیت در توییتر 2.0 و موفقیت در دنیای رقابتی فزاینده، باید بسیار سخت گیر باشیم. این به معنای کار کردن ساعت های طولانی با شدت بالا است. فقط عملکرد استثنایی نمره قبولی را به همراه خواهد داشت.” ایمیل دیده شد توسط گاردین و واشنگتن پست. بعداً یک خبرنگار CNN ایمیل را در توییتر منتشر کرد.

ماسک روز سه شنبه در توییتی اعلام کرد که 8 دلار در ماه را دوباره راه اندازی خواهد کرد سرویس Blue Verified در 29 نوامبر تا “مطمئن شوید که سنگ جامد است”. توییتر بلو پس از جعل هویت برندهای متعدد و افراد برجسته از طریق آن متوقف شد.

این روز تصمیم برای کارکنان توییتر است که پس از از دست دادن شغل بزرگ در این غول رسانه های اجتماعی باقی مانده اند. در تلاشی برای هدایت نیروی کار باقیمانده توییتر، ایلان ماسک به آنها تا ساعت 5 بعد از ظهر امروز به وقت شرقی EST مهلت داده است تا بخشی از توییتر جدید باشند یا آن را ترک کنند.

پیام ماسک این بود که توییتر در حال تبدیل شدن به یک عملیات مهندسی محور است، بنابراین کسانی که کدنویسی می کنند قدرتمندتر خواهند بود.

elon-musk-twitter

تصویر: گتی/ خبرگزاری آنادولو

ماسک همچنین از دو کارمندی که پس از به دست گرفتن سکان هدایت در 27 اکتبر اخراج کرده بود استقبال کرد. او توییت کرد.
منبع: https://www.zdnet.com/article/elon-musks-twitter-ultimatum-to-staff-be-extremely-hardcore-or-leave/#ftag=RSSbaffb68