انواع دوربین مدار بسته + راهنمای خرید و کاربردها امدادکاران

زوم اپتیکال در این دوربین‌ها، به این معنی است که می‌توانید تمرکز بیشتری داشته باشید. اگر یک نگهبان دارید که پخش زنده ویدیویی را در تلویزیون نظارت می‌کند، این یک انتخاب ایده آلی است. این دوربین عالی برای نظارت بر خیابان و جاده در هنگام نزدیک شدن به ساختمان خود است.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD1143G0-I

با وجود این قابلیت حتی در تاریکی هوا یا خاموشی چراغ های محیط، تصویر دوربین قابل مشاهده خواهد بود. به خصوص اگر دوربین در فضای باز نصب می‌شود، حتما باید از قابلیت دید در شب برخوردار باشد. در غیر این صورت دوربین در تاریکی شب که زمان فعالیت دزدان است، یک تصویر تمام سیاه را برای شما ضبط می‌کند. هدف ما در هایپر صنعت فامکو فروش بهترین دوربین مداربسته با توجه به نیاز مشتری و صرف معقوق ترین هزینه می باشد. در یک مجموعه همانگونه که حفاظت از تجهیزات و وسایل شرکت امری ضروری و بدیهی به شمار می آید، ایجاد حس آرمش و اطمینان خاطر در کارکنان به همان اندازه دارای اهمیت می باشد.

دوربین های روز و شب نیز یکی از دوربین های مناسب هستند که می توان در طول شبانه روز و به صورت دائمی از آنها تصاویر باکیفیت دریافت نمود. این دوربین ها نور مادون قرمز ندارند ولی، تصاویر باکیفیت را در نور کم تهیه می کنند. البته این دوربین arya-cctv.ir های قابلیت گردش ندارند و برای ثبت تصویر از یک مکان ثابت تصویربرداری می کنند. همچنین به راحتی می توان با قرار دادن دوربین های بولت در یک پوشش آنها را ضدآب کرد و به همین دلیل می توان از آنها در محیط های باز نیز استفاده نمود.

نقطه قوت این دوربین‌ها، مسافتی است که می‌توانند پوشش دهند، در واقع این دوربین‌ها می‌توانند تا دوردست‌ها را ببینند! اگر از یک پوشش محافظ در نصب این دوربین‌ها استفاده شود، آنگاه در برابر ورود گرد و خاک، آب و دیگر عناصر طبیعی در امان خواهند بود. برای ذخیره سازی اطلاعات دستگاه ضبط تصاویر به نام NVR و DVR را در‌نظر داشته باشید. از طریق دوربین های شبکه می‌توان از امکانات پردازش تصویر بر روی تصاویر استفاده کرد. پردازش هایی که روی تصویر انجام می شود به مدل دوربین و شرکت سازنده آن بستگی دارد.

پایه دوربین مداربسته

آنها همچنین ظاهر دوربین را بسیار مرتب تر می‌کنند‌، که ممکن است عامل مهمی ‌برای مکان‌هایی مانند کلیساها‌، موزه‌ها یا خانه‌های باشکوه باشد. دوربین مداربسته تورت نوع دیگری از همان دوربین های سقفی است که تفاوت ظاهری مشخصی با دوربین های دام دارند. این دوربین ها بر خلاف دام ها که از یک بخش حبابی برخوردارند دارای یک بخش کروی پلاستیکی یا فلزی هستند که لنز دوربین از میان بدنه مشخص است. این دوربین ها از لحاظ کاربرد تفاوت چندانی با دوربین مداربسته دام ندارد. دوربین مداربسته تحت شبکه را به نوعی می توان یک کامپیوتر کوچک در نظر گرفت.

یکی از ساده ترین و راحت ترین راه های ایجاد امنیت، استفاده از دوربین مداربسته است. دوربین مداربسته پلاک خوان دیجیتال از فلز ساخته شده و ابعاد آن نیز بزرگ است که به آن ارزش خرید بالایی داده است. این دوربین در گروه بولت قرار می‌گیرد و به راحتی می‌توان آن‌را روی دیوار یا سقف بدون نیاز به پایه جداگانه متصل کرد. با توجه به نوع دوربین مداربسته تصاویر ضبط شده بر روی رم و یا هارد دیسک ذخیره می‌شوند. یکی از مهم‌ترین عوامل آن مقدار حافظه رم، و یا هارد خریداری شده، کیفیت دوربین، تعداد دوربین و… است. انواع دوربین های مداربسته بر اساس شکل ظاهری و کاربری آنها به صورت لیست در ادامه آورده شده است.

  • اما اگر لازم است جزییات زیادی ضبط کنید، برای مثال جزییات اسناد و مدارکی که در بانک یا سفارت یا…
  • در انتها باrefresh کردن صفحه مرورگر، تصاویری که توسطccvt دریافت می شوند قابل مشاهده بر روی کامپیوتر خواهند بود.
  • دوربین های مدار بسته بولت دارای طراحی قدیمی هستند که بسیار قابل مشاهده در سطح شهر است.
  • بعد از انجام دادن مراحل بالا تصویر دوربین مداربسته را روی صفحه نمایش می بینید.

دستگاه DVR دستگاهی برای مدیریت و ذخیره فیلم ها و تصاویر دوربین های مداربسته می باشد . وظایف عمده ان وی آر ها همانند دی وی آر ها بوده و قابلیت های نسبتا مشابهی را دارا می باشند. برخلاف dvr ها که اتصال تصویر و صدا را بسادگی فراهم کرده اند نحوه اتصال در nvr ها تابع مستقیمی از مفاهیم شبکه های کامپیوتریست. Nvr در واقع مرکز اتصال شبکه بشمار می رود و سیاست های اتصال در شبکه بر حسب نیاز با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود. همین ویژگی تحت شبکه بودن در دوربین های مداربسته ip برای آنها مزایای زیادی را به همراه می آورد. دوربین های مدار بسته فیش آی دارای گستره دید وسیعی تا ۳۶۰ درجه هستند و در سقف نصب می شوند.