امریکن ایرلاینز بی سر و صدا در حال انجام کاری است که ممکن است مشتریان را وحشتناک کند

اول این بود پسر امتیاز آزمایش کوچکی انجام داد جایی که سه نفر از نویسندگان آن با سه خط هوایی مختلف پرواز کردند. در کلاس تجاری.

به نظر می رسد که امریکن ایرلاینز در اجرای قوانین سختگیرانه عمل می کند تا نوعی انضباط را حفظ کند.

در مورد امریکن، ممکن است عجیب به نظر برسد، که در مرز آسیب‌شناسی است، برای یک شرکت هواپیمایی که کارکنان خود را اخراج می‌کند، در حالی که – همانطور که همه شرکت‌های هواپیمایی چنین کرده‌اند – کمبود کارکنان را به عنوان یکی از دلایل لغو پرواز پیشنهاد می‌کند.

با این حال، ممکن است آمریکایی ها خیلی سریع، بدون دقت کافی در مورد افرادی که استخدام می کردند، استخدام کردند. به هر حال، شرکت هواپیمایی به بسیاری از مهمانداران باتجربه اجازه خروج داد و مجدداً همراه با سایر خطوط هوایی، ناگهان کارکنان کمتر با تجربه را استخدام کرد. (یا کسانی که اصلا تجربه ای ندارند.)

نه، نه “آیا این دنیا می تواند یک سال دیگر زنده بماند؟” و نه حتی “آیا هرگز همه با هم کنار می آییم؟”

پس چگونه ممکن است کسی بخواند که امریکن ایرلاینز ظاهراً بیش از هر سال عادی خدمه پرواز را اخراج می کند؟

اینجاست کانو خودت را پارو بزن طنین انداز سخنان اتحادیه خدمه‌های پرواز – انجمن مهمانداران حرفه‌ای پرواز – که می‌گوید هرگز چنین انبوهی از مهمانداران با اخراج مواجه نشده‌اند.

داستان‌های بسیار زیادی از ناامیدی شدید مشتریان مدام در حال ظهور است تا هر کسی فکر کند که مدیریت خطوط هوایی کاملاً می‌داند که چه کاری انجام می‌دهند. یا حتی تا حدی.

طبیعتاً از آمریکا و اتحادیه مهمانداران هواپیما نظرشان را جویا شدم. من به‌روزرسانی می‌کنم، یا باید انتخاب کنم که پاسخ دهد.

هواپیمایی-آمریکا-هواپیما-رویکرد-the-runway2.jpg

گتی ایماژ

اگر آنها در کلاس تجاری دوستانه نباشند، می توانید تصور کنید که در عقب تر چگونه است؟ با این حال عنصر دومی که در روح من لغزید ممکن است نوعی تعادل ارائه دهد.

همچنین ممکن است مسافران به طور فزاینده ای از جنبه های خاصی از خدمات آمریکایی شکایت داشته باشند و این واکنش خطوط هوایی است – واکنشی که آن مسافران را خوشحال می کند.

ممکن است چیزی مشابه در خطوط هوایی یونایتد مطرح شده باشد. یونایتد بسیار نگران بود که مهماندارانش کراوات های کج و شلوارهای غیر قانونی داشته باشند. همین امر باعث شد تا اتحادیه مهمانداران هواپیما حقایق دقیقی را در مورد عناصر ظریف‌تری مانند زنجیره تامین و همچنین این واقعیت که خطوط هوایی همچنان به موز بیشتری دست پیدا می‌کنند، به شرکت هواپیمایی ارائه دهد.

من فقط به کسانی که ممکن است آن را فراموش کرده باشند یادآوری می کنم شعار آمریکایی ها این است: “مراقبت از مردم در طول سفر زندگی.”


منبع: https://www.zdnet.com/article/american-airlines-is-quietly-doing-something-that-may-appall-customers/#ftag=RSSbaffb68

در چندین نقطه از سال، پرسیدن سوالی از خود آسان – طبیعی، تقریباً – آسان بوده است.

ممکن است بسیار عجیب به نظر برسد که یک شرکت هواپیمایی در زمانی که مشتریان دوست دارند با هر نوع خدماتی مواجه شوند، تعداد بیشتری از کارکنان مشتری خود را اخراج کند.

پس از آن، شاید آمریکایی ها شاهد نزدیک شدن یک رکود هستند و راه را آماده می کنند.

در یکی دو سال گذشته، همدردی زیادی با خدمه کابین تجربه کرده ام. رفتار مسافران تا اعماق سفید کننده های بیسبال فرو رفته است. برنامه ریزی پرواز چنان ماجرای طنز دردناکی است که اتحادیه ها برای تمسخر آن فیلم می سازند. داستان های خدمه پرواز در فرودگاه ها زیاد است.

خشک‌ترین افراد ممکن است متوجه شوند که اگر کسانی را که از کم‌درآمدترین افراد شرکت شما هستند اخراج کنید، ممکن است – فقط ممکن است – چیزی ناقص نه تنها در مورد شیوه‌های استخدام، بلکه در مورد توانایی‌های آموزشی شما وجود داشته باشد.

در عوض، این بوده است: “در داخل خطوط هوایی چه خبر است؟”

با این حال دو عنصر مجزا در ذهن من ادغام شده اند تا دوباره این سوال در درون من جا بیفتد.

لیام اسپنسر با شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاین پرواز کرد و مشاهده کرد: “من فکر می کردم خدمه می توانست کمی دوستانه تر باشد.”

من رویای پیشنهاد آن را ندارم.