آیا هدفون های خواب واقعاً کار می کنند؟ من آخرین جفت موجود در بازار را تست کردم

زمان بازی در حالت خواب 10 ساعت است

هیچ یک

بلوتوث 5.2

IPX4

هدفون های A10 را روی تخت بخوابانید

مرور: اپل واچ 8 حتی اگر با سنسورهای سامسونگ همخوانی نداشته باشد، در حالت خواب بسیار موفق است

ردیابی خواب برای روند یا تاکتیک؟

هدفون White Sleep A10 روی یک روتختی سفید

179 دلار


طراحی و تناسب

هدفون Sleep A10 در کنار نیکل، تقریباً به همان عرض.

باتری

جوانه های Soundcore Sleep A10 تقریباً به اندازه نیکل ایالات متحده و سبک وزن هستند.

کریستینا داربی/ZDNET

مانند جعبه شارژ لیبرتی 4 که اخیراً آن را بررسی کردم، درب کیس به جای اینکه مانند یک بسته ضرابخانه به سمت بالا حرکت کند، به سمت بیرون می لغزد. فشار ارتجاعی کاور باعث می‌شود که اگر هدفون‌های هدفون را در قاب بیندازید بیرون نپرند. با Liberty 4 کار می کرد و اینجا هم کار می کند.

هدفون‌های Sleep A10 ساندکور ممکن است دارای پیچیدگی‌هایی باشند، اما افزوده‌ای با طراوت به بازار نسبتاً کمیاب هستند.

همچنین: «جوراب هوشمند»، دوربین، و اپلیکیشن جدید به شما امکان می‌دهد خواب و ضربان قلب کودکتان را به‌موقع پیگیری کنید

کیفیت صدا

حذف نویز غیرفعال نوک گوش های بالشتکی مفیدتر از HearID ANC Soundcore است.

کریستینا داربی/ZDNET

یک کتابخانه صوتی گسترده

شارژر

پوشاندن نویز 4 نقطه ای تا 35 دسی بل صدا را مسدود می کند

میکروفون ها

ابعاد

مانند هدفون‌های خواب رقیب، جوانه‌های Sleep A10 دارای ویژگی هشدار داخل گوش هستند. اگر هم اتاقی یا هم تختی دارید و نمی‌خواهید زنگ ساعت اول صبح شما خواب آنها را مختل کند، جوانه‌ها، وقتی که پوشیده می‌شوند، می‌توانند در زمان تعیین‌شده شما به صدا درآیند. با وجود اینکه اتاقی برای خودم دارم، چیزی در مورد زنگ هشدار مستقیماً در گوشم باعث شد تا زنگ صبحگاهی موثرتر باشد.

از آنجایی که هدفون‌های هدفون بسیار ریز هستند و با بستر سفید من مطابقت دارند، اغلب مجبور می‌شوم بخش زیادی از بیدار شدنم را صرف جستجوی حداقل یک هدفون کنم که در ساعاتی از شب در پوشش من گم شده باشد.

کریستینا داربی/ZDNET

جعبه بزرگ برای جوانه های ریز

از تجربه کلی من، Soundcore یک فرصت را با داده های ردیابی خواب خود از دست داد. در حال حاضر، به نظر می رسد که Soundcore این ویژگی را به خاطر همگامی با سایر پوشیدنی های ردیابی سلامت اضافه کرده است، نه اینکه خود را به عنوان سازنده معرفی کند. را ردیاب های خواب هدفون برای ضرب و شتم. اگر Soundcore کاتالوگ صداهای آرامش‌بخش خود را با نکات و جهت‌هایی همراه می‌کرد، با پایبندی به داده‌های ملموس، بسیار مفیدتر بود.

ویژگی “قهرمان ناشناس” به…

صداگذاری خواب A10 هدفون‌های هدفون ممکن است پیچیدگی‌هایی داشته باشند، اما افزودنی تازه‌بخش به بازار نسبتاً کمیاب هستند. با اندازه کوچکشان، همیشه این احتمال وجود دارد که هدفون ها کمی به عمق گوش شما بریزند، اما اندازه نمونه من را با مقداری نمک بگیرید. داده‌های ردیابی خواب، بینش‌هایی درباره مدت زمان و تأثیرگذاری استراحت شما ارائه می‌دهد، اما از ارائه راه‌حل‌های خواب و مراحل بعدی غافل شده‌اید.

متأسفانه، وقتی هدفون در گوش شما باشد، مقیاس کوچک ترجمه نمی شود. وقتی برای اولین بار جوانه های Sleep A10 را در گوشم گذاشتم، آنها احساس امیدواری کردند. نوک گوش های سیلیکونی – که در اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ هستند – به راحتی به داخل کانال گوش پیچ خورده و به عنوان مانع صوتی فیزیکی عمل می کنند. وقتی به پشت دراز کشیدم فشار و تناسب آن شبیه گوش گیرهای فومی بود. با این حال، وقتی به سمت خود چرخیدم، اندازه کوچک آن در واقع بر خلاف جوانه ها عمل کرد.

برای چنین هدفون های کوچکی، کیس شارژ بسیار بزرگ است – شاید برای حمایت از وعده اش مبنی بر هفت بار شارژ کردن هدفون ها. این امکان وجود دارد که کیف به شکل هاکی را در جلوی کیف شبانه خود قرار دهید، اما همچنین فضای بیشتری را در میز خواب من اشغال می کند.

1.69 x 1.04 اینچ؛ 2.08 اونس

من می خواهم بگویم که چگونه صدا از Sleep Music Library Soundcore به حجم بالاتری نیاز دارد تا همان جلوه همه جانبه را مانند سایر برنامه های آرامش بخش مانند Calm داشته باشد.

قیمت

هنگامی که گوش من به بالش فشار وارد کرد، قسمت کوچک گوش در موقعیت مناسبی قرار گرفت تا درست در کانال گوش من فرو رود. هرچقدر هم که سرم را در حالت استراحت حرکت دادم، جوانه با سرسختی عمیقاً در گوشم مکش کرد. وقتی دوباره بیرون آمدم و روی پشتم قرار گرفتم، احساس فشردگی در گوشم وجود داشت که برای بازگرداندن هدفون به جای خود نیاز به تکان دادن داشت. این بیشتر ناامید کننده بود تا آرامش.

جعبه شارژ USB-C

منفی

  • فشرده سازی قابل توجه داخل گوش برای خواب های جانبی با وجود اندازه کوچک
  • بدون حذف نویز فعال (ANC)
  • هیچ ردیابی GPS برای چنین هدفون های کوچکی وجود ندارد
  • برای دسترسی به داده های خواب از طریق برنامه، تلفن باید به هدفون متصل باشد

بر خلاف جوانه های خواب رقیب — مانند Bose Sleepbuds II – هدفون های Sleep A10 به شما امکان می دهند با جابجایی بین حالت موسیقی و حالت خواب، به موسیقی شخصی یا صداهای آرامش بخش خود گوش دهید. اولی به شما امکان می دهد هنگام خواب صدای خود را پخش کنید.

خوابیدن با چیزی در گوش می تواند ناراحت کننده باشد، به خصوص اگر حجیم و مزاحم باشد.

علیرغم کاستی هایی که در پوشاندن نویز دارند، صدای کلی این هدفون ها با توجه به اندازه بسیار جمع و جور بسیار چشمگیر بود. در حالی که باس سنگین بود، صدای سه گانه کاملاً کامل نبود و در حین پخش صدایی ریز به نظر می رسید. اگرچه این برنامه یک گزینه اکولایزر سفارشی را ارائه می دهد، من متوجه نشدم که به طور قابل توجهی سه برابر را تثبیت نمی کند، اگرچه به یکنواخت کردن میانی ها کمک می کند.

با برخی تغییرات، هدفون Sleep A10 این پتانسیل را دارد که به یک ابزار ضروری قبل از خواب تبدیل شود.

کریستینا داربی/ZDNET

نظارت و ردیابی خواب

وقتی هدفون‌های من داخل می‌مانند، به‌جای ساعت زنگ‌دار در گوش‌هایم از خواب بیدار می‌شوم.

کریستینا داربی/ZDNET

خط پایین

در چند ماه گذشته، من این فرصت را داشته ام تا انواع هدفون های حذف نویز را آزمایش کنم. به جای ANC، جوانه‌های Sleep A10 از پوشاندن نویز استفاده می‌کنند و یک لایه صدا با حجم کم را برای پوشاندن صداهای محیط پخش می‌کنند. چند شب طول کشید تا بتوانم از ANC به جوانه‌های پوشاننده سر و صدا تنظیم کنم، اما حتی پس از چندین بار گوش دادن، باز هم متوجه شدم که هنوز باید صدا را تقریباً تا انتها بالا ببرم تا صداهای زندگی شبانه نیویورک رقیق شود. در نتیجه، صدای باران که زمانی آرامش بخش بود، بیشتر شبیه طوفان تگرگ بود.

در حالی که جوانه‌ها دارای حذف فعال نویز (ANC) نیستند، به جای آن از پوشاندن نویز استفاده می‌کنند، اما ویژگی‌هایی دارند که به شما کمک می‌کند تا شب خوب استراحت کنید و داده‌های مورد نیاز برای بهبود تدریجی را جمع‌آوری کنید. هدفون‌ها را آزمایش کردم تا ببینم آیا می‌توانم چند Z در شهری که هرگز نمی‌خوابد، بگیرم.

مشخصات فنی

اخیرا، Soundcore، همکار صوتی Anker، کمپین خود را با هدفون Sleep A10 ارائه کرده است. به امید اینکه از امثال غنچه های خواب Bose II و 3 جوانه های QuietOnSoundcore کوچکترین هدفون های موجود در بازار را با هدف تناسب محجوب – حتی برای خواب های جانبی – مهندسی کرد.

فقط مطمئن شوید که “سوئیچ هوشمند” را در برنامه فعال کنید تا جوانه ها هر اونس خواب را جذب کنند – حتی اگر در حالی که در حالت خواب اختصاصی نیستید به خواب می روید. با روشن بودن سوئیچ هوشمند، هدفون‌های هدفون به‌محض ورود به فاز خواب عمیق، به‌طور خودکار از حالت موسیقی به حالت خواب تغییر می‌کنند. ویژگی نظارت بر خواب نیز هنگامی که به خواب می‌روید به‌طور خودکار میزان صدا را تنظیم می‌کند، اگرچه من اغلب وقتی نیمه‌شب از خواب بیدار می‌شدم، صدای خروجی را خیلی کم می‌دانستم.

ماندگاری

حالت خواب شما را به کتابخانه موسیقی خواب برنامه Soundcore محدود می کند. اگر بخواهیم منصف باشیم، این کتابخانه دارای 31 صدای از پیش تعیین شده مختلف برای انتخاب است، از جمله صدایی که فرکانس امواج مغزی شما را در طول دوره های استراحت تقلید می کند.

علاوه بر هدفون Soundcore Sleep A10، در اینجا سه ​​پوشیدنی صوتی دیگر با عملکردهای مرتبط با خواب وجود دارد که باید در نظر بگیرید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/soundcore-sleep-a10-earbuds-review/#ftag=RSSbaffb68

چند شب بود که به رختخواب رفتم و به صداهای آرامش بخش آب باران گوش دادم و صبح روز بعد بدون هیچ صدایی و بدون هدفون در گوشم از خواب بیدار شدم. خواه ناخودآگاه گوشي باقيمانده را بيرون بياورم يا در هنگام خواب بيفتد، صبح روز بعد 10 دقيقه خوب را صرف جستجوي زير ملحفه ها و بالش هايم براي جست و جوي جوانه يا جوانه هاي ريز مي كنم. مطمئناً فایده ای نداشت که آنها با ملافه های تمام سفید من استتار کردند.

جوانه های سنگریزه ای شکل که از پلاستیک سبک وزن ساخته شده اند، تقریباً وزنی در دست ندارند، که اگر بخواهند ساعت ها در شب روی گوش شما آویزان شوند، ایده آل است.

داخل گوش، بی سیم واقعی

هدفون‌های A10 را از قاب خود روی انبوهی از طناب‌های بافته سفید نازک بخوابانید

مانند اپل واچ سری 8، برنامه Soundcore کیفیت خواب شما را ردیابی می کند و نشان می دهد چه زمانی در خواب عمیق یا سبک بوده اید و چه زمانی بیدار بوده اید. به غیر از یک یا دو مورد مثبت کاذب که نشان می‌دهد من چند دقیقه بیشتر از آنچه اپل واچ من ردیابی می‌کند در «خواب سبک» بودم، می‌توانم بگویم ردیابی هدفون‌ها به خوبی روی هم قرار گرفته است.

در حال حاضر، می‌توانم بگویم هدفون‌های Sleep A10 Soundcore، کمیت بیشتری نسبت به کیفیت دارند. اما با توجه به اینکه این یک محصول نسل اول است، من در آینده نزدیک برای چیز بزرگتری دست به کار شده ام.

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

رانندگان

به نظر می رسد ردیابی خواب یکی از بزرگترین مدهای فناوری پوشیدنی در حال حاضر است – و Soundcore این روند را با استفاده از ردیابی درون گوش به جای تکیه بر پایش ضربان قلب به سطح جدیدی ارتقا داد. با توجه به قیمت 179.99 دلاری، از اینکه تجزیه و تحلیل های Sleep A10 با تجزیه و تحلیل های من قابل مقایسه است شگفت زده شدم. 399 دلار اپل واچ سری 8.

درایورهای پویا تک

بازار هدفون های بی سیم به یکی از متمرکزترین بازارها در دنیای فناوری تبدیل شده است، اما برندهای زیادی دست خود را در بخش ویژه ای که پوشیدنی های خواب هستند امتحان نکرده اند.

تایپ کنید

اگر اهل خواب هستید و می‌چرخید، به شما هشدار داده می‌شود که ممکن است روزتان با جستجوی گنج برای جوانه‌های Sleep A10 شروع شود. اما به این دلایل، من دوست دارم یک ردیاب GPS یا ویژگی پینگ را با هدفون ها ببینم. برنامه آن قابلیت ها را ندارد

سطح پوشاندن صدا

جوانه های A10 را در کنار یک ساعت زنگ دار دیجیتالی بخوابانید

بیشتر: Samsung Galaxy Buds 2 Pro: 8 نکته و ترفند برای استفاده حداکثری از هدفون های بی سیم

مخفی کردن و جستجوی هدفون