آموزش نصب فیبر نوری برای دوربین مداربسته چشمان بیدار آریا

بنابراین تمام ضبط های دوربین مداربسته شما داخل دستگاه DVR هستند. به شدت توصیه می شود که DVR را در یک محفظه قفل نگه دارید تا حتی اگر مهاجم DVR را ببیند، نتواند ویدیوهای ضبط شده را از بین ببرد. این یک گام مهم و حیاتی برای اطمینان از استفاده از یک سیستم امنیتی برای خانه، تجارت یا هر مکان است. این مرحله برای دریافت کیفیت خوب تصاویر ارسالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دقت داشته باشید زاویه دید دوربین، فوکوس و شفافیت، تنظیمات مربوط به LED دید در شب و . همچنین تنظیمات مربوط به انتقال تصویر و تنظیمات دستگاه DVR نیز انجام شده باشد.

  • همان‌طور که در بالا اشاره کردیم دوربین‌ها مداربسته انواع مختلفی دارند.
  • توجه داشته باشید که اتصالات دوربین و برق با دستگاه دی وی آر DVR انجام میشود.
  • همچنین شما می توانید ویدیو های جدید و آموزشی ایران سکوریتی که عمدتا به صورت رایگان تولید و عرضه می شود را در فضاهایی مانند اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنید.
  • در گذشته رزولوشن تصویر به صورت خطوطی افقی و موازی تعریف می‌شد که با عنوانTV Line شناخته می‌شد.
در این مرحله از آموزش دوربین مداربسته به استاندارد های محل نصب دوربین های مدار بسته در پروژه های اداری، مسکونی صنعتی، تجاری و ویلایی می پردازیم. دوربین های مداربسته، بسته به این که قرار است در چه محیطی به کار بروند و چه کارایی داشته باشند انواع مختلفی دارند. این دوربین ها به دو دسته دوربین های تحت شبکه و دوربین های آنالوگ تقسیم می شوند. از آنجایی که یادگیری نصب و کار با دوربین های مداربسته آنالوگ پیش زمینه ای برای نصب دوربین های IP است دوره ای برای شما مفید خواهد بود که ترتیب و پیش نیازی آموزش ها در آن رعایت شده باشد.

جهت نمایش تصاویر بر روی کامپیوترهای موجود در شبکه و انتقال تصاویر بسته به امکانات موجود و نیاز کارفرما می‌توان از هر کدام خروجی‌های فوق استفاده نمود. DVRهای مبتنی بر linux از نظر امنیت، کارایی، عدم وجود بد افزارهای مخرب (ویروس)‌، تهدیدات شبکه‌(هک شدن) و … نسبت به DVRهای مبتنی بر Windows وضعیت بهتر و قابل قبول‌تری دارند. این دستگاه ها جزء اولین دستگاه های ضبط کننده تصاویر بودند که در سال 1958 توسط شرکت GOLD STAR به بازار عرضه شدند. ساختار کلی این دستگاه‌ها بر اساس دستگاه‌های ویدئو خانگی بوده است.

درآمد شغل نصب دوربین مدار بسته ، درآمد مشخص و تعیین شده ای نیست. اما تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته، نمایانگر درآمد بالای این کار است. مزد نصب هر دوربین در حدود 120 هزار تومان می باشد که بسته به نوع دوربین و ارتفاع نصب آن تغییر می کند.

بهترین آموزشگاه دوربین مدار بسته

برای این کار نیاز به دریل ، داکت ، پیچ ، رولپلاک و… خواهید داشت. در صورتی که این ابزار ها را ندارید باید قبل از نصب دوربین آنها را تهیه نمایید. علاوه بر اینکه میتوانید هنگام خارج شدن از منزل بر روی کودکان و حیوانات خانگی نظارت داشته باشید. میتوانید در صورت arya-cctv.ir سرقت ، فرد را شناسایی کرده و به مراجع قانونی مراجعه کنید. در صورتی که نیاز است امنیت خود دوربین های مدار بسته نیز تأمین شود، دوربین ها را به گونه ای نصب کنید که هر کدام از آن ها توسط دوربین دیگر قابل رؤیت بوده و در میدان دید دوربین های دیگر قرار داشته باشد.

پس از اتمام دوره آموزشی،گواهینامه کارگاه آموزشی سیستم های امنیت الکترونیک از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشورصادر میگردد. مراحل زیر را بررسی کنید تا نحوه اتصال دوربین‌های مداربسته آنالوگ به تلویزیون یا مانیتور بدون DVR را بیاموزید. نرم‌افزار دوربین مداربسته را روی کامپیوتر خود راه‌اندازی کنید و پیکربندی دوربین یا دوربین‌ها را ادامه دهید. در این مرحله، می‌توانید دوربین را به درستی هدف‌گیری و فوکوس کنید تا از کیفیت فیلمبرداری مطلوب اطمینان حاصل کنید. در مورد دوربین های وایرلس یا بی‌سیم اگر از نوع باطری خور هستند می‌توانید برق دوربین را با قراردادن باطری های باکیفیت تأمین نمایید.

این سایت در زمینه آموزش شبکه کار میکند

ولتاژ کاری سیستم دوربین مداربسته اعم از خود دستگاه DVR و یا دوربین ها 12 ولت میباشد و از آن جا که جریان برق شهری 220 ولت است باید از منبع تغذیه استفاده نمود. CD یا DVD نرم‌افزار ارائه شده به همراه دوربین مداربسته خود را در درایو رایانه خود قرار دهید یا نرم‌افزار را از وب سایت سازنده دانلود کنید. زمانیکه بوسیله کابل کواکسیال، سیگنال آنالوگ انتقال می‌یابد، بالاترین افت سیگنال را دارید.