آموزش نصب دوربین مدار بسته 100%عملی تضمینی + مدرک

ولی عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمانهایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد. رعایت برخی نکات در هنگام نصب سیستم دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی و اداری حائز اهمیت است و می تواند در افزایش طول عمر تجهیزات موثر باشد . در مرحله بعدی باید به سراغ نصب دوربین های مدار بسته در محل های مورد نظر بر اساس نقشه طراحی شده در مرحله ۱ بپردازیم.

هنگام نصب دوربین مدار بسته در فضای خارجی در وهله اول باید از استحکام کاور دوربین اطمینان حاصل کنید. استانداردهایی مانند IP66 و IP67مقاومت دوربین را در مقابل گردوغبار، آب و غیره را نشان می‌دهند. این نوع کابل دارای دو رشته است، یک رشته برای تصویر و یک رشته برای برق، از این بابت به این کابل ترکیبی گفته می‌شود.

فیلم معرفی دوره آموزش نصب دوربین مداربسته آنالوگ در اصفهان

در آموزش نصب دوربین مداربسته لازم است که مراحل نصب نیز پوشش داده شوند. البته ممکن است برای پروژه های کوچک نصب دوربین مداربسته چندان ضرورتی نداشته باشد. اما استفاده از نقشه سبب تسریع این فرآیند و صرفه جویی در زمان و انرژی خواهد شد. دوره آموزش دوربین مداربسته باید به صورتی باشد که تمام این موارد را پوشش دهد. به صورتی که پس از گذراندن دوره و کسب تجربه ابتدایی آماده ورود به بازار کار باشید.

اولین مرحله: تعیین محل نصب دوربین!

در این قسمت از مقاله دوربین های مداربسته قصد دارم آموزش قدم به قدم راه اندازی و نصب دوربین مداربسته را توضیح دهم. مناسب ترین نور جهت نصب دوربین مدار بسته نور طبیعی طول روز می باشد می توان از نور مصنوعی نیز همانند لامپ های اتاق ، پروژکتور و … استفاده کرد . هرگز دوربین ها را مستقیما در جهت پرتو نور خورشید و لامپ ها قرار ندهید ( این عمل باعث سفید شدن تصویر خواهد شد ) امروزه دوربین ها از تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری خاصی جهت برطرف کردن مشکل کم و زیاد بودن نور استفاده می کنند که به WDR معروف هستند . در محیط بیرون، اگر می خواهید یک دوربین نسبتا پنهان از دید نصب کنید، انتخاب مکان را باید مورد توجه بیشتری قرار دهید زیرا هر جا که آن را قرار دهید، باید به اندازه کافی محصور باشد تا مخفی بماند. در عین حال به اندازه کافی باز باشد تا به دوربین فضای نظارت و ثبت وقایع را بدهد. البته هنگام نصب دوربین مدار بسته مخفی، باید با در نظر گرفتن موازین قانونی و اخلاقی اقدام به این امر کنید.

  • دانلود جدیدترین بازی‌های اندروید و بهترین نرم‌ افزارهای اندروید با لینک مستقیم، رایگان، با نصب خودکار دیتا، تست شده و امن، با ترافیک نیم‌بها را به آسانی از مایکت انجام دهید.
  • کابل دوم، کابل برق نام داشته و باید از محلی که DVR در آن قرار دارد تا محلی که دوربین در آن نصب شده است کشیده شود.
  • پورت خروجی DVR را به دستگاه نمایشگری که در آن می خواهید تصاویر را نظارت کنید متصل کرده و پورت ورودی DVR را به دوربین وصل کنید.
  • نرم افزار CMS نرم افزاری است که می توان از طریق آن تصویر چندین دوربین مداربسته را یکجا مشاهده کرد.
  • دوربین‌های امنیتی که در پکیج های “شامل همه چیز”، عرضه می‌شوند، قلاب‌های سوارکردن و پیچ‌ها را فراهم می‌کنند.
نصب دوربین مدار بسته از آن مشاغل حرفه ای و پردرآمد است که روز به روز بازار کار بزرگتری پیدا می کند. برای تبدیل شدن به یک نصاب خوب دوربین مدار بسته باید انواع دوربین ها را بشناسید و نحوه نصب آن ها آشنا شوید. فروش دوربین مدار بسته نیز خود در کنار نصب این دوربین ها درآمد زا است. از طرفی دوربین های مداربسته اریا سی سی تی وی سرویس های خدماتی خاصی نیز دارند که فرد نصاب را هر از گاهی درگیر خواهد نمود. قابلیت هایی که در فناوری دوربین مداربسته نهفته می باشند و شغل نصب دوبین مداربسته را ارزش آفرین کرده است. برای مشاوره در مورد بازار کار و نصب دوربین مداربسته می توانید با آموزشگاه پایتخت فناوری تماس حاصل نمایید.

دوره آموزشی دوربین های مدار بسته مخصوص بازار کار