آموزش نصب دوربین مداربسته دوره نصب دوربین مدار بسته آموزشگاه برق الکترونیک

ما می خواهیم در این مقاله به توضیح تکنولوژی vca در دوربین مدار بسته بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید، چیزی فراتر از چند تعریف خطی در انتظار شما می باشد. مهم ترین راهنمایی برای خرید دوربین مداربستههدف شما از خرید آن است.

در بازار مصرف ایران سنسورهای DIS عموما توسط شرکت های چینی تولید و به ایران ارسال میشود. که در حقیقت همان سنسورهای CMOS بوده و از نظر کیفیت مقداری بهبود یافته اند. سنسورهای DIS به دلیل قابلیت های جدیدتر دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر سنسورها هستند.

به گونه ای که هم اکنون دوربین مداربسته شرکت تجارت الکترونیک امنیت دیجیتال نامی آشنا برای همگان هست. از همان ابتدا شرکت تلاش داشت تا پکیج کاملی از محصولات نظارت تصویری را ارائه نماید. تصاویر ضبط شده در دوربین مدار بسته به صورت آنالوگ به دستگاه DVR ارسال شده و در آنجا پس از پردازش، به فرمت دیجیتال تبدیل می شود.

آموزش نصب انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی .. ناجی

انجام این تغییرات و تنظیمات شبکه، کار سختی نیست ولی باید مرحله به مرحله آن را پیش ببرید تا بتوانید به‌درستی این کار را انجام دهید. 2-3) گواهینامه دوره ها بر اساس اطلاعات مندرج در برگ ثبت نام صادر خواهد شد.شرکت کننده مسوولیت صحت و دقت این اطلاعات را می پذیرد. 6-1) در صورت بروز مورد انضباطی از سمت دانشجو در داخل و خارج کلاس و اخراج او توسط استاد یا آموزشگاه ، مرکز آموزش هیچ گونه تعهدی جهت بازگرداندن شهریه نخواهد داشت .

  • یعنی ضبط براثر ایجاد حرکت جلوی دوربین یا به عبارت دیگر در اثر حرکت ضبط تصاویر اتفاق بیفتد.
  • ۵- برای دریافت تصاویر از دوربین های بی سیم، نرم افزاری وجود دارد که باید بر روی کامپیوتر نصب شود.
  • برای آشنایی بیشتر با انواع دوربین ها به مقاله طبقه بندی دوربین های مداربستهمراجعه کنید.
سلام من استفاده کردم از این کتاب عالیه و فیلم های آموزشی خوبی هم داره. در پایان مجددا تاکید می کنم این کتاب برای کسانی مناسب هست که علاقه مند به یادگیری از بیس هستند و به درد کسانی که کارشناس فنی هستند و چندین سال هم خدمات داده اند، نمی خورد . ولی اگر در مرحله قبل پرداخت درب منزل را انتخاب کرده باشید، با زدن روی دکمه “ثبت سفارش”، کار تمام است و سفارش شما در سیستم ثبت می شود، و ما روز بعد arya-cctv.ir آن محصول را برای شما پست می‌کنیم. البته گزینه پرداخت درب منزل فقط مخصوص کتاب های چاپی ست و کتاب های PDF و دوره های دانلودی را باید آنلاین پرداخت کنید. بی شک در روزهایی هستیم که همگان علاقه مند به پیشرفت در زمینۀ نظارت تصویری و حفاظت الکترونیکی هستند، ولی اکثرا همیشه بهانه هایی برای عدم تلاش برای یادگیری دارند. بی شک یادگیری از طریق کتاب های فیزیکی عمیق ترین نوع یادگیری می تواند باشد.

وقتی به این مرحله از آموزش نصب دوربین مدار بسته میرسیم باید از نصب درست دوربین ها مطمئن شوید. که بر اساس برند و مدل دوربین، از نرم افزار های خاصی استفاده کنید. بدین صورت میتوانید تصاویر را روی یک نمایشگر یا حتی تلفن همراه هوشمند دریافت کنید. از طرفی اگر نگران این مسئله هستید بهتر است دوربین‌های بخرید که به صورت بی سیم به بازار و به دست مصرف کننده ارائه شده‌اند. در نظر گرفتن ایت موارد باعث میشود تا آموزش نصب دوربین مداربسته برای شما قابل درک‌تر باشد‌. پس نصب در مکان‌های کوجک که فضای کمتری دارند با کمی تامل قابل انجام خواهد بود.

بعد از اتمام سیم کشی در صورتی که دوربین رم می خورد و به WIFI شما متصل می شود کافی است به سادگی مراحل نوشته شده در دفترچه راهنما را طی کنید و با نصب اپلیکیشن مربوطه تصاویر دوربین را دریافت نمایید. اگرچه می توان دوربین مداربسته را در هر فاصله مکانی نصب کرد ولی در حالت بی سیم بیشتر از 20 کیلومتر ممکن است با چالش هایی مواجه شویم. دوربین های بی سیم برای فاصله بیش از 10 کیلومتر مقرون به صرفه نیست. مجموعه نصب دوربین‌ مداربسته در ابتدا شما را با انواع دوربین‌ مداربسته آشنا خواهد کرد. توجه داشته باشید که برای هر کدام از افراد ناظر بر دستگاه دوربین مداربسته، یک اکانت مخصوص تشکیل دهید و سطح دسترسی هر کدام را تعیین کنید. اگر هنوز برای خرید دوربین مداربسته اقدام نکردید، همین حالا شروع کنید.

نحوه انتقال (کابل های انتقال)