آموزش دوربین مداربسته در دوره تخصصی پرشیاسیستم + گواهینامه

۸- کابل تصویر نباید در معرض کشش، فشار، تا و خم شدگی های بیش از ۹۰ درجه باشد. ۶- همجواری کابل تصویر در کنار دیگر کابل ها باید در حداقل ممکن باشد. ۳- باید کابل بدور از برق ۳ فاز یا کابل های با ولتاژ و آمپر بالا باشد. ۹- اطراف دستگاه نباید مواد سوختنی باشد (احتمال آتش سوزی در صورت اتصالی).

مجموعه فیلم آموزش دوربین مداربسته – آموزش دوربینهای IP و Analog

پس از واریز مبلغ دوره به دو صورت این دوره در اختیار شما قرار میگیرد که یکی در پنل کاربری خودتان در وبسایت و دیگر اینکه لینکهای دوره برای شما به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کردید ارسال میگردد. پر مخاطب ترین دوره های ما شاملآموزش نصب و تعمیرات پکیج دیوار، آموزش نصب کولر گازیمی باشد. برای مشاهده لیست سایر دوره های ما به همراه شهریه آن به صفحه شهریه دوره ها مراجعه کنید. آموزشگاه برق و الکترونیک با کوله باری از تجربه در زمینه آموزش عملی 50 رشته مختلف فنی و حرفه ای توانسته نام خود را به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در تهران مطرح کند. افراد می توانند به راحتی با استفاده از نرم افزار موبایل یا سیستم از راه دور به این دستگاه دسترسی پیدا کنند و بر روی تمامی دوربین ها اشراف داشته باشند.

شکل شماتیک نصب دوربین های آنالوگ در تصویر بالا نشان داده شده است. پس از نصب دوربین مدار بسته در محل مناسب، سیم برق آن را به منبع تغذیه وصل کنید. از یک کابل BNC برای اتصال دوربین و دستگاه گیرنده DVR استفاده کنید.

این نقشه‌ها تخمینی از مدت زمان و ابزار و لوازم مورد نیاز را به شما خواهند گفت. باید بدانیم که به چه تعداد و چه نوعی سیستم مدار بسته احتیاج داریم. اطلاع دقیق از اینکه چه فضاهایی نیاز به دوربین دارند تا حدودی می تاند نوع سیستم مداربسته ما را مشخص کند.

با توجه به نیاز روز افزون استفاده از تجهیزات سیستم های امنیتی و حفاظتی ، تربیت نیروی فنی کارآمد نیز جز ضرورت ایجاد دوره مورد نظر می باشد. از این رو چنین دوره ای مناسب کلیه افراد بخصوص افراد علاقه مند به حوزه برق و الکترونیک می باشد. ساده‌ترین سیستم دوربین مداربسته نصب شده تنها از بخش‌های اصلی تشکیل شده یعنی دوربین, مانیتور و کابل رابط. در یک اجرای صحیح علاوه بر موارد ذکر شده در استاندارد باید مواردی مانند جلوگیری از ورود نویز محیط به سیستم و یا عبور کابل از محل هایی که کمترین آسیب ممکن در اثر عوامل محیطی به کابل برسد و … در نظر گرفته شود.

کابل کشی – سه نوع کابل برای انتقال سیگنال ویدئویی از دوربین به DVR وجود دارد. برای این مقاله قصد داریم در مورد استفاده از نوعی کابل صحبت کنیم که به کابل سیامی معروف است. این RG-59 برای انتقال فیلم و 18/2 برای برق دارد ، همه با یک عایق بیرونی سخت به هم متصل شده اند.

آموزش دوربین های مداربسته

با این مبدل دیگر لازم نیست که برای هر دوربین، منبع تغذیه ای را مدنظر داشته باشید و در ضمن شبکه ساده تر بوده و در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. برخی از افراد هنوز هم ترجیح می دهند که کابل نوری به هر دوربین مداربسته IP نصب شود. زمانی که مبدل PoE، کابل و منبع تغذیه صنعتی باشند اکثر افراد استفاده از این روش را به سایر روش ها ترجیح خواهند داد. آموزش نصب دوربین‌ مداربسته با‌بیش 28 ساعت‌ویدئو ر غالب 4 دی وی دی آموزشی صفر‌تا‌صد نحوه نصب انواع‌ دوربین‌های مداربسته را آموزش می‌دهد. درآمد نصب دوربین مداربسته به فاکتور های زیادی مثل نوع دوربین، محل نصب و … بستگی دارد و به همین علت قیمت ها متفاوت است.

  • البته برای شرکت در دوره فنی حرفه ای نصب دوربین مدار بسته حتما به اعتبار آموزشگاه انتخاب شده توجه داشته باشید، چرا که بسیاری از آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته مجوز لازم را از سازمان فنی حرفه ای نداشته و همین موضوع باعث نامعتبر بودن مدرک آنها می شود.
  • قابل ذکر است که افرادی که به نحوی نصاب و یا فروشنده انواع دوربین های مدار بسته هستند، باید از زمان های رکود اقتصادی اطلاع داشته و از پیش برای برنامه ریزی کرده باشند.
  • در هنگام نصب دوربین مداربسته باید توجه شود که هیچ کابلی در اطراف دوربین مشخص نباشد .
  • امروزه کدک های مختلفی در فایل های ویدئویی مورد استفاده قرار می گیرند.
آموزش نصب دوربین مدار بسته در آموزشگاه فن آموزان ویژه اشتغال و بازار کار طراحی شده است. بله بعد از پایان دوره می توانید با استاد در ارتباط باشید.پس از اتمام دوره کارآموزان با مشاوره و پشتیبانی واقعی اساتید وارد بازار کار می شوند. پس از آن که تمام مراحل عملی مربوط به راهنمای جامع نصب دوربین مدار بسته تمام شد حالا پروژه وارد فاز تنظیم نرم‌افزاری خواهد شد. مراحل انجام کار نرم‌افزاری طبق راهنمای جامع نصب دوربین مداربسته ، بر اساس دوربین انتخاب شده از سوی شما تنوع فراوانی دارد. نه تنها نوع و برند دوربین مؤثر است بلکه نوع شبکه انتخابی شما نیز اهمیت فراوانی دارد.

سرفصل های دوره آموزش راه اندازی دوربین مدار بسته IP

زیرا حتی اگر بهترین برند دوربین مدار بسته بازار را بخرید، اما نتوانید به درستی نصب کنید. پتانسیل سیستم و انتظار کاربر از قابلیت‌های دوربین خریداری شده به هیچ وجه برآورده نخواهد شد. در صورت ایراد یا نیاز به نصب مجدد دوربین, سرویس و یا چک کردن سیستم نرم افزاری دوربین arya-cctv.ir مداربسته. از این‌ رو شما با‌فراگیری نحوه راه‌اندازی و نصب‌ دوربین‌ مداربسته می‌توانید فعالیت‌خود در این‌ زمینه را شروع‌ کرده و کسب‌ درآمد داشته‌ باشید. با‌توجه به گسترش تکنولوژی و سرعت رشد آن، سیستم‌های امنیتی و نظارتی توانسته‌اند به خوبی با این موضوع سازگار شوند.

هر چه فاصله شی مورد نظر بیشتر شد باید فاصله کانونی لنز نیز بیشتر باشد. البته انتخاب لنز مناسب کار آسانی نیست و نیازمند کمی تجربه خواهد بود. راه دیگر برای این کار استفاده از لنزهای با قابلیت فوکوس متغییر است محدوده فوکوس این لنزها نیز محدود است اما کار انتخاب را برای شما خیلی راحتر خواهد کرد.