سبد خرید


 
 

فروش استثنایی

DVR و پارامترهای انتخاب بهینه

دوربین تحت شبکه

 

ورود


   
 
 

فروشگاه اینترنتی
شما می توانید با تمامی کارت های عضو شتاب از فروشگاه اینترتی ما خرید کنید و از مزایای ویژه خرید اینترتی بهره مند شوید !

 

چیست BNC

BNC چیست؟

BNC یا British Naval Connector نوعی فیش ارتباطی میباشد که به منظور اتصال کابل های کواسیال بکار  می رود. این اتصال دهنده ها برای کابل های کواکسیلی از قبیل RG59، RG58 تا RG179 و RG316 مناسب هستند، با استفاده از این ارتباط دهنده ها میتوان انتقال تصویر بدون افت کیفیت تصویر را داشته باشیم.

بی ان سی ها  در زمینه های متفاوتی از جمله تجهیزات رادیویی،تلویزیونی، تجهیزات آزامایشگاهی، سیگنال های ویدیویی و همچنین برخی شبکه های کامپیوتری بکار برده می شوند. همچنین این اتصال دهنده ها فیش های متداول برای ارتباط دوربین های مداربسته آنالوگ هستند که دارای یک بدنه فلزی و مغزی مربوطه می باشند.

همانند سایر اتصال دهنده ها BNC ها نیز بصورت نری و مادگی با یکدیگر متصل می شوند شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده می باشند. بدنه چرخشی بی ان سی نر در بی ان سی ماده با چرخشی 180 درجه قفل می شود و دارای یک زائده جهت فیکس شدن در قسمت نری میباشد.

طراحی داخلی BNC ها سبب اتصال قفل شونده و مطمئن شده است.

BNC های موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با کابل و همچنین ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفی یافت میشوند. از آن جمله می توان به بی ان سی های پیچی ، بی ان سی های فنری، بی ان سی های پرسی و... اشاره کرد که بهترین بی ان سی به نوع جنس آن بر میگردد که در فروشگاه دوربین مدار بسته آریا نیز میتوان آن را یافت کرد.

برای اتصال بی ان سی های پرسی به کابل کواکسیال ابزار پرس بی ان سی نیاز است اما برای بی ان سی های پیچی یک پیچ گوشتی ریز کفایت می کند. که البته نیاز به توضیح نیست که اتصال بی ان سی های پرسی مطمئن تر می باشد ولی در صورت استفاده از هرکدام از بی ان سی ها پیشنهاد می گردد که حتما نتقاط اتصال توسط هویه با قلع مناسب محکم شوند و حتما از وارنیش نیز جهت عدم اتصال ناخواسته استفاده گردد.

Trackback URI: http://arya-cctv.ir/index.php/trackback/6
maillot de foot 2013: maillot de foot 2013 / 24 Tir 1392
Individually i consider these kinds of as the writer offers significant understanding with this subject matter. Quite great publish. I discovered your web site ideal for my individual needs

لیست محصولات
لیست قیمت دوربین مدار بسته
انواع دوربین مدار بسته
انواع DVR
انواع آداپتور
انواع اتصالات
انواع قاب دوربین
انواع کابل کواکسیال
انواع کابل دو رشته

 

آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان امروز
31
بازدیدکنندگان این هفته
794
کل بازدیدکنندگان
323317